راه اندازی و ارتقاء سایت‌های همراه اول در استان یزد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: راه اندازی و ارتقاء سایت‌های همراه اول در استان یزد

ایسنا/یزد مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه یزد از نصب و راه‌اندازی سه سایت جدید تلفن همراه و ارتقای تکنولوژی ۱۲ سایت به نسل چهارم خبر داد.

«مسعودی مقدم» ضمن اعلام این خبر افزود: در ادامه طرح فاز هشت پلاس در استان و به منظور بهبود و توسعه پوشش ارتباطی، سه سایت جدید تلفن همراه در میبد و شهر یزد از ابتدای سال جاری نصب و راه‌اندازی شد.

وی اظهار کرد: تجهیزات فنی و ارتقای تکنولوژی ۴G بر روی ۱۲ سایت مناطق پر ترافیک شهری، جاده‌ای و روستایی در شهرستان‌های یزد، تفت ابرکوه، اشکذر و بهاباد نصب و راه‌اندازی شد.

گفتنی است؛ در حال حاضر حدود یک میلیون و ۸۳۲ هزار خط تلفن همراه اول در استان فعال و ضریب نفوذ تلفن همراه دریزد ۱۴۳.۶ درصد است.

روش‌های جدید ثبت خرابی تلفن ثابت در مخابرات یزد

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی مخابرات یزد، «محمدرضا زارع» مدیر مخابرات منطقه یزد گفت: علاوه بر سامانه ۲۰۱۱۷ رفع خرابی تلفن ثابت، روش های جدید و آنلاین  دیگری در راستای ثبت خرابی تلفن ثابت به صورت شبانه روزی آماده اعلام و ثبت خرابی تلفن ثابت برای مشتریان است .

وی افزود: پاسخگویی به مشترکان در زمینه رفع خرابی تلفن از طریق سامانه ۲۰۱۱۷ سیستم پاسخگویی به صورت مکانیزه در مخابرات منطقه یزد فعال است و مشترکان در تمام مدت شبانه روز می توانند شماره تلفن خراب خود را از طریق تماس تلفن ۲۰۱۱۷و یا سایت اینترنتی  www.tci.ir و ورود به مخابرات من ) و یا کد دستوری #۲۰۲۰* از طریق تلفن همراه به سیستم اعلام کنند.

لازم به ذکر است؛ هر مشترک قبل از تماس با شماره ۲۰۱۱۷ برای اعلام خرابی تلفن  و یا سایر روش های اعلامی و جدید ثبت خرابی ، باید از سالم بودن دستگاه تلفن و سیم کشی داخل ساختمان اطمینان پیدا کند تا رسیدگی به فرایند رفع خرابی در اسرع وقت انجام گیرد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « راه اندازی و ارتقاء سایت‌های همراه اول در استان یزد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *