بی‌توجهی به مسائل ایمنی ساختمان جان یک کارگر را گرفت

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: بی‌توجهی به مسائل ایمنی ساختمان جان یک کارگر را گرفت

ایسنا/لرستان معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد گفت: بی‌توجهی به مسائل ایمنی ساختمان جان یک کارگر را گرفت.

نادر موسیوند امروز ۲۰ تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نیروی انسانی به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه‌های کشور با هدف بهبود فرآیندهای کاری، در زمینه اهداف مدیریت‌های اقتصادی باید مورد توجه قرار گرفته و موضوع ایمنی و بهداشت محیط کار باید در اولویت قرار گیرد.

وی تصریح کرد: متأسفانه عدم توجه به رعایت نکات ایمنی در یک کارگاه ساختمانی واقع در یکی از کارخانه‌های شهرستان جان یک کارگر را گرفت.

معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد خاطرنشان کرد: هنگامی‌که یکی از کارگران در محل فوندانسیون در حال استراحت بود با سقوط دسته‌ای از میلگردها به داخل فوندانسیون، فرد مذکور متأسفانه جان خود را از دست داد.

موسیوند اضافه کرد: اطفای حریق در یک منزل مسکونی واقع در خیابان مدرس، یک دستگاه نیسان وانت که در زمین کشاورزی پارک شده بود، ١۶ مورد علف‌های هرز سطح شهر و مزارع کشاورزی، ۵ مورد امدادرسانی به افراد محبوس شده در آسانسور و ۴ مورد منزل مسکونی از جمله عملیات‌های صورت پذیرفت توسط سازمان آتش‌نشانی در ٢۴ ساعت گذشته به شمار می‌رود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « بی‌توجهی به مسائل ایمنی ساختمان جان یک کارگر را گرفت » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *