صفر تا صد روند طراحی و تولید محصول

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: صفر تا صد روند طراحی و تولید محصول

انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشکده فنی مهندسی گلپایگان با همکاری انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه شهرکرد و سایر انجمن‌های برتر، آموزش «تکمیلی» نرم‌افزار اینونتور به‌صورت پروژه‌محور را برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، این دوره از ۱۲ مرداد ماه سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰ و پنجشنبه‌ها ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰، با تدریس مهندس حمید حیدری ـ طراحی ماشین‌آلات صنعتی در حوزه صنایع ساختمان و مدرس نرم‌افزار اینونتور، برگزار می‌شود.

«بررسی صفر تا صد روند طراحی و تولید محصول»، «بررسی شرایط و مطالبات و محدودیت‌های اعلام شده از طرف کارفرما برای محصول»، «بررسی و انتخاب مکانیزم‌ها و عملگرهای مناسب با مطلوب مسئله»، «طراحی اولیه دستگاه»، «نهایی کردن فایل سه بعدی دستگاه»، «بررسی روش‌های تولید و محدودیت‌های تولید» و «تهیه نقشه‌های دو بعدی» از جمله مباحث و سرفصل‌های آموزشی این برنامه است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به شناسه Mehrshad_R2_81@ پیام ارسال کنند.

اینونتور (Inventor) یک نرم‌افزار مدل‌سازی و طراحی به کمک کامپیوتر است. این نرم‌افزار که ابتدا در سال ۱۹۹۹ منتشر شد و هر ساله بروزرسانی می‌شود، به مهندسان در زمینه طراحی و مدلسازی کمک زیادی کرده است. با استفاده از اینونتور (Inventor)، مهندسان طراح می‌توانند مدلسازی ۳ بعدی انجام دهند و قبل از ساخت هر محصولی، از کارکرد آن اطمینان حاصل کنند. از این نرم‌افزار در زمینه‌های مختلف مهندسی مانند ساخت، طراحی محصول استفاده می‌شود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « صفر تا صد روند طراحی و تولید محصول » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *