ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در دولت سیزدهم در اختیار عموم قرار خواهد گرفت

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در دولت سیزدهم در اختیار عموم قرار خواهد گرفت

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد به مدد دولت سیزدهم جان دوباره‌ای گرفت و پس از تکمیل در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

فرهاد زیویار در بازدید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی انجام شد، در جمع خبرنگاران، بیان کرد: تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در مراحل نهایی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه نصب تاسیسات و تجهیزات، تکمیل سرویس بهداشتی و حمام، سونا، ژنراتور و کاشت چمن عمده کارهایی است که از ورزشگاه باقی مانده است، گفت: پیست تارتان، رنگ‌آمیزی، تجهیز بخش VIP همزمان در حال انجام است.

استاندار اضافه کرد: مردم، ورزشکاران و ورزش‌دوستان در نهایت می‌توانند پاییز از این ورزشگاه استفاده کنند.

زیویار اظهار کرد: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد به مدد دولت سیزدهم جان دوباره‌ای گرفت و یکی از پروژه‌های عمرانی لرستان است که پس از تکمیل در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه رویکرد دولت سیزدهم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است، تصریح کرد: پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در دولت سیزدهم در اختیار عموم قرار خواهد گرفت » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *