زلنسکی: موشک شلیک شده روسیه به یک شرکت هواپیماسازی ما اصابت کرد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: زلنسکی: موشک شلیک شده روسیه به یک شرکت هواپیماسازی ما اصابت کرد

رئیس‌جمهور اوکراین گفت که در حمله موشکی امروز روسیه به اوکراین، یک شرکت هواپیماسازی هدف قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، رئیس‌جمهور اوکراین گفت که در حمله موشکی شامگاه شنبه روسیه، یک شرکت هواپیماسازی اوکراین هدف اصابت قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، ولودیمیر زلنسکی اعلام کرد که «روسیه شامگاه شنبه اوکراین را هدف حمله موشکی قرار داد و به ساختمان‌های شرکت دولتی هواپیماسازی “موتور سیچ” که دولت اوکراین از سال ۲۰۲۲ آنرا مدیریت می‌کند، خسارت وارد شده است».

زلنسکی در شبکه‌های اجتماعی گفت که «حمله موشکی جدید روسیه به کشور ما انجام شد… در این حمله، موتور سیچ و منطقه خملنیتسکی هدف قرار گرفتند».

امروز همچنین وبسایت «پراودا» اوکراین نوشت که روسیه این حمله را با موشک‌های «کینژال» و با استفاده از جنگنده‌های «میگ-۳۱» از استان «تامبوف» روسیه انجام داده است.

همزمان نیروی هوایی  اوکراین اعلام کرده که این حملات در چند نوبت بوده و جنگنده‌های روسیه پس از پرواز بر فراز شهرهای «استاروکستیانتینف» در استان «خملنیتسکی»، استان «پولتاوا» و شهر «وینیتسیا» این حملات را انجام داده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « زلنسکی: موشک شلیک شده روسیه به یک شرکت هواپیماسازی ما اصابت کرد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *