رتبه‌بندی روابط عمومی‌ها/ افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: رتبه‌بندی روابط عمومی‌ها/ افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت از رتبه‌بندی مشاغل حوزه روابط عمومی و نیز افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی به عنوان آخرین فاز پارس جنوبی در هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سپهر خلجی در جلسه‌ای که به مناسبت تجلیل از خبرنگاران و با حضور انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، اظهار کرد: با اهتمام معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری استخدامی رتبه‌بندی مشاغل حوزه روابط عمومی‌ها به نتیجه مطلوب رسید و موفق شدیم مقدمات مجوز جذب امور استخدامی نزدیک ۱۵۰ تا ۲۰۰ نیروی تازه نفس به بدنه اطلاع رسانی دولت را اخذ کنیم.

وی ادامه داد: در کنار آن اقدامی را برای تقویت حوزه محتوایی بخش رسانه دولت در قالب کلاس‌ها و آموزش‌های ضمن خدمت انجام دادیم که در ارتقای اداری این افراد اثرگذار است.

خلجی درباره اقدامات انجام شده در حوزه اقتصادی نیز توضیح داد: با مشکلی در حوزه تامین مرغ و گوشت مواجه بودیم که طی چند ماه گذشته فشار شدیدی به جامعه و به ویژه اقشار با درآمد پایین وارد کرد. دولت از یک ماه قبل اقداماتی در حوزه تامین اقلام مرغ و گوشت انجام داد که طی پنج روز گذشته اثراتش در بازار نشان داده شد. گوشت را از سمت سیستان و بلوچستان تامین کردیم و در خصوص مرغ، همزمان با تقویت تولید داخل، واردات هم داریم تا قیمت کاهش یابد.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در خصوص کالابرگ چهار دهک پایین جامعه نیز ادامه داد: چهار دهک پایین جامعه نیز به جای دریافت پول نقدی اگر ۱۱ کالا ی مشخص خرید کنند، ۴۰۰ هزار تومان یارانه آنها نزدیک ۲۰۰ هزار تومان(۱۲۰ هزار تومان) افزایش می‌یابد و این ۱۱ قلم را می‌توانند به قیمت اردیبهشت ۱۴۰۱ خریداری کنند.

وی از افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی در هفته دولت خبر داد و گفت: فاز ۱۱ مهمترین فاز پارس جنوبی است و پس از افتتاح این فاز ظرفیت آن تکمیل می‌شود. این از بزرگترین افتخارات مهندسی ما است که در هفته دولت افتتاح می‌شود. همچنین جدا کردن سکوی نفتی که تقریبا کارکردی نداشت اما هزینه گزاف داشت، از دیگر اقدامات بود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « رتبه‌بندی روابط عمومی‌ها/ افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *