نشت گاز ؛ علت انفجار در محله جوانمرد قصاب/ ادامه عملیات برای رهایی محبوسین احتمالی

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: نشت گاز ؛ علت انفجار در محله جوانمرد قصاب/ ادامه عملیات برای رهایی محبوسین احتمالی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اعلام کرد که نشت گاز ، علت اولیه وقوع حادثه انفجار در محله جوانمرد قصاب اعلام شده است.

به گزارش ایسنا، محمدی در خصوص جزئیات حادثه انفجار ساختمان سه طبقه در خیابان حضرتی محله جوانمرد قصاب گفت: بعد از اعلام وقوع حادثه در این مکان بلافاصله پنج ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و آتش نشانان ظرف دو دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی با بیان اینکه بررسی‌ها نشان داد که یک ساختمان سه طبقه مسکونی قدیمی دچار انفجار شده و طی آن بخش زیادی از ساختمان تخریب شده است، گفت: شدت تخریب به گونه ای بود که علاوه بر ساختمان سه طبقه، چهار مغازه و خانه قدیمی  نیز در اطراف این خانه وجود داشتند که بخشی از آنها نیز دچار تخریب شدند.

محمدی با بیان اینکه حجم زیادی از آوار بر روی زمین ریخته است، گفت: در همان لحظات ابتدایی ۱۲ نفر از محبوس شدگان از زیر آوار بیرون کشیده شدند که هفت مرد و پنج  زن بودند.  عملیات برای پیدا شدن محبوسین احتمالی ادامه دارد.

وی گفت:  علت اولیه حادثه نشت گاز اعلام شده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « نشت گاز ؛ علت انفجار در محله جوانمرد قصاب/ ادامه عملیات برای رهایی محبوسین احتمالی » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *