ایجاد زیرساخت در مسیرهای منتهی به مهران به ارزش ۳۸۰۰ میلیارد ریال

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ایجاد زیرساخت در مسیرهای منتهی به مهران به ارزش ۳۸۰۰ میلیارد ریال

ایسنا/ایلام رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ایلام گفت: از دهه فجر سال گذشته تاکنون بالغ بر ۸۳۰۰ میلیارد ریال پروژه در مسیرهای منتهی به مرز بین المللی مهران ایجاد شده است.

 «داریوش امانی» امروز پنجشنبه ۱۹ مرداد در جریان افتتاح پروژه های این سازمان در مرز مهران که  با حضور وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: ساماندهی پایانه برکت از وظایف سازمان راهداری نیست و در حیطه مسوولیت سازمان شهرداری های کشور قرار داشت، ولی با توجه به اهمیت خدمات رسانی به زائران اربعین از وزیر کشور درخواست کردیم این موضوع را تعیین تکلیف کنند.

وی با بیان اینکه پس از واگذاری آن به سازمان راهداری در اردیبهشت ماه پارسال، برنامه‌ریزی لازم انجام و محوطه سازی و آسفالت انجام گرفت، تصریح کرد: هم اکنون نیز ایجاد ساختمان رانندگان و مرکز پایش در دستور کار قرار دارد، ضمن اینکه افزایش تعداد چشمه های بهداشتی نیز صورت خواهد گرفت.

امانی ادامه داد: پایانه برکت به عنوان یک سالن انتظار برای خدمات‌رسانی به زائران پیش بینی شده است، نصب سایبان در سکوها نیز از برنامه های راهداری است تا زائران قبل از ورود به اتوبوس ها گرمای کمتری را احساس کنند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تصریح کرد:  از دهه فجر پارسال تاکنون ۸۳۰۰ میلیارد ریال در این زمینه هزینه شده و این پروژه‌ها به طور مستمر و مداوم دنبال خواهند شد تا زیرساخت‌های مرز مهران به حداکثر نیاز ممکن برسند.

انتهای پیام 

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ایجاد زیرساخت در مسیرهای منتهی به مهران به ارزش ۳۸۰۰ میلیارد ریال » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *