از افراد شایسته برای ثبت‌نام در انتخابات دعوت کنید

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: از افراد شایسته برای ثبت‌نام در انتخابات دعوت کنید

ایسنا/البرز امام جمعه کرج گفت: زمان باقی مانده برای پیش ثبت نام انتخابات را از دست ندهید و افراد شایسته را برای ثبت نام در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کنید.

به گزارش ایسنا، آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۰ مردادماه کرج با اشاره به ثبت نام انتخابات گفت: روزهای باقی مانده را برای شرکت در انتخابات از دست ندهید و از افرادی که شایستگی این جایگاه را دارند دعوت کنید تا برای انتخابات ثبت نام کنند .

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره نزدیک شدن به روز جهانی مساجد گفت: امروزه باید مساجد پرچم دار حرکت فرهنگی و اخلاقی باشند و فعالان فرهنگی مساجد باید این مهم را در دستور کار خود داشته باشند.

آیت الله حسینی همدانی با بیان این که تلاوت و کرسی هفتگی در مساجد می تواند عامل ریشه کن کردن فساد در جامعه باشد گفت: در مساجد باید برای خانواده‌ها، توجه به بانوان و آشنا کردن آنها با آموزه‌های اسلامی در رشد فرزندان و اقدامات لازم انجام شود.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به حمایت از صنایع کوچک که در روز ۲۱ مرداد به این نام نامیده شده به بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: اگر اقتصاد مقاومتی آن طور که امام فرمودند در جامعه پیاده می‌شد شاید ما در صنایع شاهد این مشکلات نبودیم.

آیت الله حسینی همدانی با تشکر از رئیس قوه قضائیه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار و همچنین مسئولان قبلی که برای جابجایی زندان استان تلاش کردند تشکر و قدردانی کرد و از مسئولان‌ خواست با توجه به کمبود فضاهای فرهنگی و آموزشی در استان با هم اندیشی تدبیر لازم را برای ساختمان زندان رجایی شهر اتخاذ کنند .

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « از افراد شایسته برای ثبت‌نام در انتخابات دعوت کنید » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *