فعال شدن شیفت شب MRI بیمارستان امام علی (ع) بجنورد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: فعال شدن شیفت شب MRI بیمارستان امام علی (ع) بجنورد

ایسنا/خراسان شمالی سرپرست بیمارستان امام علی(ع) بجنورد با اشاره به اینکه، بهبود خدمات رسانی، انگیزه بخشی و امید آفرینی در زمره اولویت های این بیمارستان قرار دارد، گفت: در همین راستا شیفت شب بخش MRI بیمارستان برای کاهش زمان انتظار بیماران در نوبت، فعال شده است.

دکتر اکبر خدابنده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: اکنون دو روز در هفته خدمات‌دهی شبانه در این بخش انجام می شود که این اقدام موجب کوتاه شدن زمان انتظار و مراجعه بیماران از استان‌های همجوار به این بیمارستان نیز شده است.

وی به راه اندازی و تجهیز ۸ تخت ای سی یو پشتیبان در محل ساختمان غربالگری نیز اشاره کرد و همچنین از افزایش و تجهیز ۸ تخت به تخت‌های آی سی یو بیمارستان و ایجاد و تجهیز ۸ تخت اطفال در محل اورژانس قدیم این بیمارستان خبر داد.

وی با اشاره به بهبود و رشد خدمات تشخیصی و درمانی این بیمارستان، تصریح کرد: در همین راستا با تأمین تجهیزات به روز، اکوکاردیوگرافی در داخل بیمارستان انجام می‌شود که این امر انتقال نیافتن بیمار، به خارج از بیمارستان را به همراه داشته است.

سرپرست بیمارستان امام علی(ع) بجنورد خاطرنشان کرد:  نوار مغز یا الکتروانسفالوگرام ( EEG ) کودک و بزرگسال نیز اکنون در بیمارستان امام علی(ع) بجنورد انجام می‌شود.

به گفته خدابنده، ایجاد زیرساخت‌ها برای دریافت یک دستگاه سی تی اسکن و تحویل دستگاه شتاب‌دهنده خطی، از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی بیمارستان ارائه بهترین خدمات به بیماران و مراجعان است، اضافه کرد: جهت بررسی میزان رضایتمندی بیماران از خدمات ارائه شده به صورت هر سه ماه یکبار به طور مداوم نظرسنجی و مطابق با آن‌ها اصلاحات و اجرای طرح‌ها انجام می‌شود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « فعال شدن شیفت شب MRI بیمارستان امام علی (ع) بجنورد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *