افتتاح و بهره‌برداری از ۵۶ پروژه عمرانی در خمام

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افتتاح و بهره‌برداری از ۵۶ پروژه عمرانی در خمام

ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان خمام با بیان اینکه طی هفته دولت سالجاری ۵۶ پروژه عمرانی و عام المنفعه در این شهرستان افتتاح می شود، گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان انجام شده است.

اسفندیار جوشن امروز در دیدار مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان خمام با امام جمعه این شهرستان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: این شهدا به ما درس زندگی دادند و ما مدیون آنها هستیم و امیدوارم که خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم با خدمت صادقانه به مردم، قدردان شهدا باشیم.

وی با بیان اینکه طی هفته دولت سالجاری ۵۶ پروژه عمرانی و عام المنفعه در شهرستان خمام افتتاح شده و به بهره‌برداری می رسد، افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان انجام شده است.

جوشن برخی پروژه ها را ملی دانست که علاوه بر اعتبارات شهرستانی، اعتبارات ملی هم دارند و گفت: از جمله این پروژه ها، مسیر ارتباطی خمام به خشکبیجار؛ همچنین پروژه‌ آبرسانی به ۱۷ روستای شهرستان است.

فرماندار شهرستان خمام با بیان اینکه اولویت با طرح‌های نیمه تمام بوده است، خاطرنشان کرد: در این بخش می توان به مدرسه پاسداران خمام اشاره کرد که سال‌ها راکد مانده بود ولی از سال تحصیلی جاری در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه میدان خمام همچنین ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دو طرح راکد دیگر است که فعالیت اجرایی آنها در دستور کار قرار گرفته، گفت: اطلاع رسانی درخصوص فعالیت های انجام شده، گامی در راستای تحقق جهاد تبیین است.

جوشن با اشاره به برپایی میز خدمت در مصلای نماز جمعه این هفته خمام، گفت: فردا مدیران دستگاه های اجرایی خمام جهت پاسخگویی و شنیدن نقطه نظرات شهروندان از ساعت ۱۰ صبح در مصلای خمام مستقر هستند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح و بهره‌برداری از ۵۶ پروژه عمرانی در خمام » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *