۲۹۳۹ واحد مسکونی در آذربایجان‌غربی افتتاح شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ۲۹۳۹ واحد مسکونی در آذربایجان‌غربی افتتاح شد

ایسنا/آذربایجان غربی ۲۹۳۹ واحد مسکونی شهری و روستایی از طرح‌های مسکن حمایتی در آذربایجان‌غربی همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانسی و به عنوان پایلوت در شهرستان مهاباد افتتاح شد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی پنجم شهریور در این مراسم گفت: این تعداد واحد مسکونی در سطح استان قرار دارند و از طرح‌های حمایتی مسکن شهری و روستایی هستند که امروز همزمان با سراسر کشور افتتاح شدند.

جلال تقی دخت افزود: این واحد در قالب خودمالکی شهری، خودمالکی بازآفرینی شهری، گروه های چند خانواری حمایتی و خودمالکی روستایی احداث شده‌اند.

وی بیان کرد: طرح‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی با جدیت دنبال می‌شود و اجرا، تکمیل و تحویل واحدهای مسکونی به متقاضیان واجد شرایط در اولویت است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: سهمیه استان آذربایجان غربی برای ساخت مسکن در طرح نهضت ملی ۲۰۳ هزار و ۹۲۹ واحد است.

تقی دخت بیان کرد: تاکنون برای بیش از ۳۰ هزار نفر از متقاضیان نهضت ملی مسکن در آذربایجان غربی تخصیص پروژه انجام گرفته و این افراد تعیین تکلیف شده‌اند؛ همچنین ۲ برابر سهمیه تعیین شده، تامین زمین صورت گرفته است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ۲۹۳۹ واحد مسکونی در آذربایجان‌غربی افتتاح شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *