دروس عملی مرکز علمی کاربردی شبستر به صورت کاملا مهارتی برگزار می‌شود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: دروس عملی مرکز علمی کاربردی شبستر به صورت کاملا مهارتی برگزار می‌شود

ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شبستر، گفت: با توجه به قرار گرفتن این مرکز آموزشی در قطب اقتصادی استان، دروس عملی در مرکز آموزش علمی کاربردی شبستر به صورت کاملا مهارتی و با هدف اشتغالزایی برگزار می‌شود.

مریم دهقان ضمن اعلام خبر آغاز ثبت نام پذیرش دانشجو توسط مرکز علمی کاربردی شبستر برای مهرماه سال جاری در مقاطع کاردانی و کارشناسی، افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم پاسخگویی به نیازهای جامعه را در دستور کار خود دارد.

وی در خصوص تاریخچه مرکز علمی کاربردی شبستر گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی شبستر در اواخر سال ۱۳۸۲ در ساختمان استیجاری تاسیس شده است.

وی افزود: در همان سال تعداد ۱۷۰ نفر دانشجو در رشته کاردانی کامپیوتر مشغول به تحصیل شده و از سال تاسیس تاکنون تعداد فارغ التحصیلان این مرکز ۲۹۱۲ نفر می‌باشد.

دهقان با اشاره به مزایای تحصیل در مراکز آموزش علمی کاربردی، عنوان کرد: پایین بودن شهریه نسبت به سایر دانشگاه‌ها، تنوع و تخصصی بودن رشته‌ها با گرایش‌های مختلف و پویایی نظام آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با پیوند عمیق بین علوم و فناوری از مزایای دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

وی خاطرنشان کرد: از آنجایی که دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشد، مدارک فارغ التحصیلان این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم و کاملا معتبرمی‌باشد. 

 سرپرست مرکز شبستر در خصوص فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی، گفت: کسب مقام اول و مقام دوم مسابقات حفظ قرآن کریم، کسب مقام سوم کشوری در رشته شنا، کسب مقام دوم در رشته ورزشی تکواندو و عنوان مقام اول تا سوم استانی در رشته ورزشی فوتبال از افتخارات این مرکز آموزشی می‌باشد.

وی متذکر شد: برگزاری دوره‌های کوتاه مدت و دوره‌های آزاد با هدف ارتقای دانش افراد و ایجاد مهارت‌های لازم از نکات بارز مرکز آموزش علمی کاربردی شبستر است.

دروس عملی مرکز علمی کاربردی شبستر به صورت کاملا مهارتی برگزار می‌شود

وی ادامه داد: برای ورودی مهرماه سال جاری سه رشته در مقطع کاردانی با عناوین کاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشی، کاردانی حرفه‌ای توسعه دهنده وب (Front End) و کاردانی حرفه‌ای تربیت بدنی مربیگری پایه‌ی آمادگی جسمانی و یک رشته در مقطع کارشناسی با عنوان مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت شیرینی و شکلات اضافه شده است.

مریم دهقان ضمن تشریح چشم انداز آینده مرکز آموزشی عنوان کرد: مرکز آموزش شبستر بعنوان یک مرکز آموزش علمی کاربردی وابسته به دانشگاه جامع علمی کاربردی در نظر دارد در جهت ارتقا سطح مهارت‌های شغلی و اعتلای پژوهش‌های علمی کاربردی گام‌های مؤثری بردارد.

وی تاکید کرد: درک نیازهای آموزشی دانشجویان و ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب به آنان، ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در چارچوب توافقات انجام شده با مراکز علمی و تحقیقاتی، ایجاد انگیزش، ارتقای سطح مهارت و کارایی کارکنان از طریق آموزش‌های علمی کاربردی سیستماتیک برنامه ریزی شده و مستمر، بهبود مداوم اثربخشی و کارایی و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود به منظور ارتقای سطح مهارت‌ها و کاهش هزینه‌ها از عمده اهداف این مرکز آموزشی می‌باشد.

دروس عملی مرکز علمی کاربردی شبستر به صورت کاملا مهارتی برگزار می‌شود

دروس عملی مرکز علمی کاربردی شبستر به صورت کاملا مهارتی برگزار می‌شود

انتهای رپورتاژ آگهی

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « دروس عملی مرکز علمی کاربردی شبستر به صورت کاملا مهارتی برگزار می‌شود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *