افتتاح ساختمان جدید فدراسیون کشتی با حضور قالیباف و هاشمی

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از تسنیم: افتتاح ساختمان جدید فدراسیون کشتی با حضور قالیباف و هاشمی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، از صبح امروز (پنجم شهریور) همزمان با روز کشتی، ساختمان اداری فدراسیون، مرکز همایش‌های 1200 نفره، سالن بدنسازی، سالن چند منظوره ورزش‌های توپی، مرکز رسانه‌ای و سینما و سوئیت‌های اقامتی این فدراسیون که جزو جدیدترین سالن‌های اضافه شده به مجموعه کشتی بود در حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جمعی از بزرگان و پیشکسوتان کشتی از جمله منصور برزگر، ابراهیم جوادی، علی اکبر حیدری، محمدحسن محبی، محسن کاوه، صادق گودرزی، حمید باوفا، محسن سوریان، علیرضا لرستانی، علی محمدی و اعضای تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و تعدادی از روسای فدراسیون‌ها نیز در این مراسم حضور داشتند.

بعد از آنکه رئیس مجلس و سرپرست وزارت ورزش به همراه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی از سالن‌های جدید اداری،  فرهنگی و ورزشی فدراسیون‌ها بازدید کردند، آنها در مرکز همایش‌ها حضور پیدا کرده و مراسم آغاز شد.

این سالن‌ها و تجهیزات در حالی به مجموعه کشتی اضافه شد که پیش از این نیز خانه‌های کشتی و چندین سالن دیگر در سطح شهر تهران مورد بازسازی قرار گرفته بودند.

انتهای پیام/

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح ساختمان جدید فدراسیون کشتی با حضور قالیباف و هاشمی » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *