بهره برداری از دستگاه آشکارساز چمدانی مرز زمینی آستارا

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: بهره برداری از دستگاه آشکارساز چمدانی مرز زمینی آستارا

ایسنا/گیلان دستگاه آشکارساز ایکس.ری چمدانی در گمرک مرز زمینی آستارا روز سه‌شنبه، ۲۸ شهریور به صورت ویدیو کنفرانس توسط سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی در محل محوطه گمرک مرز بین‌المللی آستارا به بهره‌برداری رسید.

ناظر کل گمرکات استان گیلان در مراسم بهره‌برداری از این سیستم آشکارساز کامیونی در گمرک آستارا با بیان اینکه حجم واردات ما در استان گیلان ۸۳ درصد افزایش داشته و از نظر ارزشی ۹۰ درصد، اظهار کرد: همین طور صادرات ما افزایش خوبی داشته است.

وی عنوان کرد: گمرک بین‌المللی آستارا را می‌توانیم گمرک صادرات بگوییم و این باعث افتخار است که این گمرک، گمرک صادراتی عنوان شود و حجم متنابهی هم ترانزیت داشته باشد.

صادق برزگر افزود: در هفت ماهه اخیر که پروژه ادامه داشت، رئیس کل گمرک ایران برای ادامه پروژه به وضوح در میدان حاضر بودند و امروز همه ابنیه ساختمانی و کانتینری گمرک آستارا انجام شده است.

وی با بیان اینکه به جرات می‌توان گفت این سیستم ایکس.ری که تولید داخل است از نمونه‌های چینی پیشرفته تر، به روزتر و از نظر تعویض و نگهداری و دیگر مباحث مربوط به خودش جزو پروژه‌های ویژه ما است، عنوان کرد: انشاءالله در آستارا با این تجهیز و عنایتی که از طریق وزیر و ریاست کل گمرک جمهوری اسلامی ایران انجام شده، بتوانیم وظایف حاکمیتی خودمان را مناسب‌تر انجام دهیم و رضایتمندی مردم را هم حاصل کنیم.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « بهره برداری از دستگاه آشکارساز چمدانی مرز زمینی آستارا » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *