فعالیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران براساس برنامه استراتژیک ۵ ساله است

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: فعالیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران براساس برنامه استراتژیک ۵ ساله است

ایسنا/مازندران رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه دانشگاه در همه حوزه ها برای ۵ سال آینده برنامه‌ استراتژیک دارد، گفت: تلاش ما این است بر مبنای استراتژی تعریف شده که دارای ۱۴ سیاست و بیش از ۲۰۰ هدف راهبردی و ۴۰۰ هدف تخصصی است، فعالیت کنیم.

 دکتر فرهاد غلامی شامگاه ۲۹ شهریور ماه در آیین تجلیل از کارکنان نمونه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران که با حضور اعضاء هیات رئیسه، مدیران و کارکنان ستادی و شرکت وبیناری واحدهای تابعه سطح استان در سالن آیت‌الله کوهستانی برگزار شد، اظهار کرد: تلاش باید بر مبنای اخلاص و کسب رضای خداوند باشد.

غلامی با اشاره به ویژگی های کارمندان نمونه، گفت: جدا از توان تخصصی، مهارت و دانش، اخلاق، تعهد کاری، مسئولیت پذیری و تعامل با همکاران نیز باید از ویژگی های  چشمگیر کارکنان باشد و نبود این خصوصیات در یک کارمند مسیر کاری را به رانت، زد و بند و فساد اداری و مالی منحرف می سازد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: معیار اصلی انتخاب اعضای هیات رئیسه، اخلاق بوده و از محل این تضمین به دنبال افراد متخصص و متعهد هستیم .

این مسئول به چالش های ایجاد شده در تأسیس دانشکده علوم پزشکی در غرب استان اشاره کرد و یادآور شد: هدف ما رفع مشکلات مردم غرب استان و سهولت در دریافت خدمات بهداشتی درمانی و دسترسی راحت ‌تر به این خدمات بوده است.

دکتر غلامی افزود: از ابتدا با این هدف که ساختار سازمان مرکزی دانشکده زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی مازندران باشد مسئله راه اندازی دانشکده علوم پزشکی غرب مطرح  شد. 

وی همچنین به طولانی شدن زمان احداث ساختمان جدید بیمارستان رازی قائمشهر اشاره کرد و گفت: پروژه‌های بیمارستانی مشابه در استان که آغاز عملیات ساخت آن ها با این پروژه همزمان بوده مدت‌هاست که به بهره‌برداری رسیده اند ولی این پروژه طی ۱۷ سال فقط با ۲۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار تنها ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.

غلامی ادامه داد: با اعتبار ویژه ای که در سفر رئیس جمهوری برای این پروژه تخصیص یافت، با حمایت وزارت بهداشت و پیگیری دانشگاه، این مجموعه درمانی با اعتباری بالغ بر۷۰۰۰ میلیارد ریال طی دو سال اخیر تکمیل و تجهیز شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: تلاش ما احداث و اتمام بیمارستان ۱۱۰۰ تختخوابی است که قطعا ثمرات بسیاری در حوزه سلامت استان مازندران دارد و حتی ارائه خدمات بین‌المللی را در پی خواهد داشت.

این مسئول متذکر شد: تمام تلاش ما بر آن است که در خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات حوزه سلامت استان هیچ کوتاهی نشود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « فعالیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران براساس برنامه استراتژیک ۵ ساله است » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *