مدارس غیردولتی ملزم به رعایت قوانین و دستورالعمل های آموزشی و تربیتی هستند

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: مدارس غیردولتی ملزم به رعایت قوانین و دستورالعمل های آموزشی و تربیتی هستند

ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در جلسه شورای نظارت بر مدارس غیردولتی بر لزوم نظارت بیش از پیش، همه جانبه و حداکثری بر فعالیت‌های مدارس و مراکز غیردولتی در سال تحصیلی جدید و ضرورت رعایت قوانین و دستورالعمل های آموزشی و تربیتی از سوی اینگونه مدارس تأکید کرد.

حسین بروشکی شامگاه چهارشنبه در این جلسه ضمن تاکید بر مسئولیت پذیری، دقت نظر و متعهد بودن همه عوامل و دست اندرکاران در مجموعه مدارس بویژه در مراکز غیردولتی، اظهار کرد: همگان موظف به رعایت قوانین و تمکین به قانون هستیم.

وی بیان کرد: در مدارس غیردولتی موضوع اخذ تاییدیه استحکام بنای ساختمان و تجهیزات و رعایت ظرفیت تعیین شده پذیرش دانش آموزان مهم و باید به جدّ در دستور کار مدیران و موسسین این مدارس باشد.

بروشکی ادامه داد: در راستای کاهش نگرانی و دغدغه خانواده ها و اولیای دانش آموزان، هدف گذاری و برنامه ریزی برای همراهی و همدلی بین مدارس دولتی و غیردولتی است و بدنبال انتقال تجارب بین این دو مجموعه هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: آنچه در اهداف نظام آموزشی مهم و تاثیرگذار است این است که مدیران مدارس به عنوان راهبر آموزشی ضمن انجام وظایف سازمانی، متعهد به انجام همه فعالیت‌ها و برنامه‌ها در چارچوب قانون باشند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « مدارس غیردولتی ملزم به رعایت قوانین و دستورالعمل های آموزشی و تربیتی هستند » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *