دفاع مقدس نشان غرور ملتی است که جانانه در برابر تجاوز وحشیانه دشمن ایستادند

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: دفاع مقدس نشان غرور ملتی است که جانانه در برابر تجاوز وحشیانه دشمن ایستادند

ایسنا/اردبیل رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اذعان بر اینکه دفاع مقدس نشان غرور ملتی است که جانانه در برابر تجاوز وحشیانه دشمن ایستادند، ادامه داد: ایمان به خدا و پیروی از رهبری فرزانه مایه عزت و سربلندی انسان های آزاده در تمامی مصائب و سختی هاست.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین کثیرلو یک مهر با گرامیداشت یاد و خطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: هشت سال جنگ تحمیلی با حمایت و پشتیبانی کلیه ابرقدرت های جهان بر علیه ملت عزیز ایران در سایه شجاعت، ایثارگری و فداکاری فرزندان این مرز بوم بی اثر ماند و ملت ایران به جهانیان ثابت کردند.

وی با شاره به اینکه ایمان به خدا و پیروی از رهبری فرزانه مایه عزت و سربلندی انسان های آزاده در تمامی مصائب و سختی هاست، افزود: دفاع مقدس نشان غرور ملتی است که جانانه در برابر تجاوز وحشیانه دشمن ایستادند و این ایستادگی باعث شد که توطئه مشترک شرق و غرب برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی های اسلام و انقلاب و کشور تبدیل شود.

رئیس کل دادگستری استان اضافه کرد: رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمن خیره سری را ناکام ساخت.

کثیرلو تصریح کرد: رزمندگان  اسلام همان جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه ی بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند.

این مقام قضایی استان اعلام کرد: هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را الگوی تربیت جوانان خود در همه دوران ها بداند.

گفتنی است همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس و پوستر هفته دفاع مقدس در محل ساختمان مرکزی دادگستری استان دایر شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « دفاع مقدس نشان غرور ملتی است که جانانه در برابر تجاوز وحشیانه دشمن ایستادند » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *