تسریع در روند آماده‌سازی ۳۹ سایت نهضت ملی مسکن خراسان جنوبی

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: تسریع در روند آماده‌سازی ۳۹ سایت نهضت ملی مسکن خراسان جنوبی

ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بر تسریع در روند آماده ‌سازی ۳۹ سایت نهضت ملی مسکن استان تأکید کرد.

علیرضا عباس‌زاده، امروز دوشنبه، سوم مهر در هجدهمین جلسه شورای مسکن استان اظهار کرد: اکنون در برخی شهرستان‌ها در زمینه آماده‌سازی اراضی مسکن خیلی عقب هستیم که باید هرچه سریعتر این موضوع با برگزاری نشستی با شهرداری‌ها تعیین تکلیف شود.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به لزوم شناسایی اراضی دارای کاربری مسکونی احتکار شده در حاشیه شهرها که هیچ اقدامی برای ساخت‌وساز و عرضه مسکن در آنها صورت نگرفته، تصریح کرد: اگر مالکان اقدام لازم برای استفاده از زمین خود با هدف پاسخ به نیاز مسکن را متناسب با کاربری آن در مهلت مشخص انجام ندهند، نسبت به تغییر کاربری اراضی مذکور اقدام خواهد شد.

معاون استاندار با تأکید بر اینکه در حال حاضر در زمینه ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن استان با مشکل تأمین اجتماعی و بانک مواجه هستیم، اظهار کرد: باید مسئله حق بیمه تأمین اجتماعی در نهضت ملی مسکن هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود. چرا که هفت ماه است مردم به خاطر این مسئله معطل دریافت پروانه ساختمانی هستند.

عباس زاده بر تسهیل در روند دریافت تسهیلات توسط متقاضیان نهضت ملی مسکن توسط بانک‌های عامل نیز تأکید کرد.

انتهای پیام 

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « تسریع در روند آماده‌سازی ۳۹ سایت نهضت ملی مسکن خراسان جنوبی » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *