اعطای بیش‌از ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات و وام بلاعوض به متقاضیان روستایی در ایلام

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: اعطای بیش‌از ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات و وام بلاعوض به متقاضیان روستایی در ایلام

ایسنا/ایلام مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام گفت: بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات و وام بلاعوض برای ساخت ۳۸۴ واحد مسکن در دو سال گذشته به متقاضیان روستایی پرداخت شده که ۱۰۰ درصد این واحدها ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده‌اند.

«حبیب‌الله محبی» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پرداخت میزان وام به هر واحد ساختمانی روستایی متفاوت بوده برخی از واحدها ۱۰۰ ملیون تومان و برخی ۲۰۰ ملیون تومان و برخی نیز با کمک دولت و استانداری تا ۳۵۰ ملیون تومان نیز دریافت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته ۳۰۹ قطعه زمین به جوانان و افراد فاقد مسکن واگذار شده که در نوع خود کار بی‌سابقه‌ای است.

مدیر کل بنیاد مسکن استان ایلام گفت: در کنار اعطای تسهیلات ساخت مسکن، به افرادی که فاقد توان مالی بودند، مبلغ ۵۰ ملیون تومان به‌صورت بلاعوض و بع تعدادی نیز مبلغ ۳۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « اعطای بیش‌از ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات و وام بلاعوض به متقاضیان روستایی در ایلام » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *