از نورافشانی ۱۱۰۰ نقطه شهر همراه با گل بانگ «الله اکبر» تا ویژه برنامه فرهنگسراها

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: از نورافشانی ۱۱۰۰ نقطه شهر همراه با گل بانگ «الله اکبر» تا ویژه برنامه فرهنگسراها

مدیرکل فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، برنامه‌های اجرایی ۲۲ بهمن را تشریح کرد.

مصطفی زیبایی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا،  در تشریح ویژه برنامه‌های ۲۲ بهمن شهرداری تهران با بیان اینکه جشن بزرگ شب ۲۲ بهمن امروز (شنبه  ۲۱ بهمن) ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود گفت: این جشن همراه با اجرای حمید عسگری و حسین حقیقی و گروه‌های سرود، برنامه‌های جذاب و نورافشانی ویژه در فرهنگسرای خاوران برپا خواهد شد.

زیبایی نژاد با بیان اینکه  جشن خانواده بزرگ ایران همراه با برنامه‌های صحنه‌ای (استیج) و پردیس فرهنگی، آموزشی، خدماتی، ایستگاه پذیرایی و.. در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد افزود: ۳۵ پردیس فرهنگی، هنری و خدماتی با بیش از ۴۰۰ غرفه تخصصی ارائه خدمات به خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان و همچنین پذیرایی از شهروندان شرکت کننده در راهپیمایی که از کرسی‌های تلاوت قرآن تا غرفه‌های نقاشی و بازی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان در آن‌ها تعبیه شده است، برپا خواهند شد. نهادهای شهرداری تهران اعم از شرکت مترو، اداره کل سلامت، شرکت توسعه‌ فضاهای فرهنگی، مرکز فعالیت‌های دینی، شورای عالی قرآن، سازمان آتش نشانی و ستاد گردشگری غرفه‌ خواهند داشت. سازمان ورزش نیز پردیس اختصاصی ورزش و سرگرمی را از خیابان یادگار امام تا میمنت برپا خواهد کرد.

مدیرکل فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه ۲۲ استیج در کنار پردیس‌های خدماتی با محوریت برنامه‌های فرهنگی، اجرای سرود، نمایش و مسابقات و برنامه‌های ویژه کودک و نوجوان نیز در جشن خانواده بزرگ ایران به اجرا در خواهند آورد؛ افزود: اجرای نورافشانی در فرهنگسرای خاوران و میدان آزادی به صورت ویژه، نورافشانی بالغ بر ۷۰ میدان اصلی به صورت خاص و حدود ۱۱۰۰ نقطه نورافشانی محلی به همراه طنین بانگ الله اکبر در شب ۲۲بهمن در پایتخت اجرا می شود. 

زیبایی نژاد همچنین گفت: گل‌آرایی استیج اصلی ویژه برنامه روز ۲۲بهمن، طراحی و اجرای فرش گل و کاروان گل در مسیر راهپیمایی با استفاده از نمادهای انقلاب اسلامی، فضاسازی و تبلیغات محیطی مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن و معابر منتهی به این مسیر، نصب تلویزیون‌های شهری در میدان آزادی و خیابان‌های آزادی، محمدعلی جناح و شهید آیت‌الله سعیدی برای پخش برنامه‌های جایگاه مراسم و بهره‌مندی شرکت‌کنندگان از برنامه‌ها، اجرای ویدیو مپینگ با محوریت دهه فجر انقلاب اسلامی در میدان آزادی نیز از جمله برنامه‌های دیگر شهرداری تهران به شمار می‌روند.

وی ادامه داد: بالغ بر ۴۰ ایستگاه پذیرایی در مسیر راهپیمایی و ورودی ایستگاه‌های مترو(تئاتر شهر، میدان انقلاب و مقابل ساختمان مرکزی مترو(پل‌حافظ) ) و همچنین چایخانه حضرت رضا(ع) نیز برپا خواهند شد و مسابقه عکاسی عکس سلفی موبایلی با خانواده در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار می شود. 

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « از نورافشانی ۱۱۰۰ نقطه شهر همراه با گل بانگ «الله اکبر» تا ویژه برنامه فرهنگسراها » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *