شهرداری مشهد توجهی به وضعیت نابسامان ساختمان خانه احزاب ندارد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: شهرداری مشهد توجهی به وضعیت نابسامان ساختمان خانه احزاب ندارد

ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات رئیسه خانه احزاب خراسان رضوی با بیان اینکه اکنون عملاً چیزی به نام خانه احزاب وجود ندارد، گفت: من خودم شخصا با شهردار مشهد تماس گرفتم و درخواست برگزاری جلسه بین اعضای خانه احزاب و ایشان را کردم، اما آقای قلندر شریف گفتند من سیاسی نیستم.

سید جواد رضویان‌راد در گفت‌وگو با ایسنا ضمن انتقاد از وضعیت خانه احزاب خراسان رضوی، اظهار کرد: مکان قبلی خانه احزاب با امکانات و تجهیزات کامل توسط استانداری بدون حضور نماینده احزاب از ما گرفته شد. علی‌رغم تعهدی که استانداری برای تحویل مکان جدید به ما داده بود و نامه‌هایی که به شهرداری نوشتند، هنوز وضعیت خانه احزاب استان نابسامان است. باز زمانی که آقای ارجائی در شهرداری مشهد حضور داشت، پاسخ تلفن ما را می‌داد، اما متاسفانه آقای قلندرشریف و تیم مدیریتی ایشان هیچ گونه پاسخگویی به ما ندارند.

وی افزود: چندی پیش مکانی متعلق به شهرداری در خیابان حرعاملی را به ما دادند که در طبقه پایین آن تعمیرگاه خودرو قرار دارد. این مکان نه‌تنها هیچ تجهیزاتی نداشت، بلکه حتی از برق و آب هم برخوردار نبود. پس از اینکه شهرداری آب و برق این مکان را وصل کرد، با وجود درخواست‌های مکرر ما برای قرار دادن تجهیزات لازم نظیر میز و صندلی در این دفتر، هنوز هیچ اقدامی در این خصوص انجام نشده است. حتی یک فرش در این مکان قرار ندارد که ما روی آن نشسته و جلسات را برگزار کنیم.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام در خراسان رضوی با بیان اینکه اکنون عملا چیزی به نام خانه احزاب وجود ندارد، عنوان کرد: در آستانه انتخابات و در شرایطی که رهبر انقلاب به رقابت تمام‌عیار تاکید دارند، خانه احزاب یک ابزار بسیار مناسبی بود برای تشکیل جلسات و دعوت از احزاب اصولگرا، اصلاح‌طلب و معتدل تا تمام جریانات در قالب خانه احزاب حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند. اما متاسفانه ما چنین فضایی را نداریم و روز چهارشنبه این هفته پس از دو، سه سال نخستین جلسه ما در دفتر یکی از تشکل‌های سیاسی برگزار خواهد شد.

عضو هیات رئیسه خانه احزاب خراسان رضوی ادامه داد: من خودم شخصا با شهردار مشهد تماس گرفتم و درخواست برگزاری جلسه بین اعضای خانه احزاب و ایشان را کردم، اما آقای قلندر شریف گفتند من سیاسی نیستم و آمادگی برگزاری جلسه با احزاب را ندارم. البته ما از استانداری نیز انتظار داریم همچنان پیگیری‌های خود برای ساماندهی به وضعیت خانه احزاب را ادامه دهند.

رضویان‌راد اضافه کرد: آقای ترقی به عنوان رئیس دوره‌ای خانه احزاب باید پیگیری‌های جدی‌تری در این خصوص انجام می‌داد، اما ایشان به دلیل تعاملات‌شان با استانداری و شهرداری، مانند ما به این نهادها فشار نمی‌آورد. اکنون مدت بسیاری است که از موعد برگزاری جلسه مجمع عمومی خانه احزاب خراسان رضوی گذشته و هنوز جلسه‌ای برگزار نشده است. باید هرچه سریع‌تر این جلسه برگزار شود تا اعضای جدید هیات مرکزی خانه احزاب انتخاب شوند.

ایسنا که تا کنون مکررا پیگیر وضعیت خانه احزاب خراسان رضوی بوده است، اکنون نیز آمادگی انتشار نظرات شهرداری و استانداری در این خصوص را دارد.

انتهای پیام  

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « شهرداری مشهد توجهی به وضعیت نابسامان ساختمان خانه احزاب ندارد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *