لزوم توجه به سیاست‌های جوانی جمعیت در تصمیم گیری شورا برای تعیین عوارض در تهران

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: لزوم توجه به سیاست‌های جوانی جمعیت در تصمیم گیری شورا برای تعیین عوارض در تهران

عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم توجه به سیاست‌های کلی نظام و سیاست‌های جوانی جمعیت برای کمک به حل مشکلات مردم تهران در تصمیم گیری تعیین عوارض تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، مهدی اقراریان در دویست و پانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: قطعا این حضور حماسی، اقتدار آفرین و امنیت بخش است. باید از عزیزانی که به دلیل گمنامی، در صحن شورا فرصت تقدیر از آنها فراهم نمی‌شود قدردانی کنیم.

وی ادامه داد: دشمن تمام تلاش خود را بکار گرفت تا راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در نقاط مختلف کشور را با مشکل مواجه کند؛ اما زحمت و تلاش نیروهای دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی زمینه ساز برگزاری با شکوه این راهپیمایی را فراهم کرد؛ لذا باید از آنها تقدیر کنیم. بی تردید گمنامی نام زیبایی است اما تلاش‌های آنها نزد خداوند آشکار است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از تذکر خود به موضوع بررسی لایحه عوارض ساختمانی در شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد و افزود: موضوعی که امروز در دستور کار شورا قرار گرفته است باید با نگاه به سیاست‌های کلی نظام و سیاست‌های جوانی جمعیت مورد بررسی قرار گیرد. امیدواریم تصمیم امروز شورا به گونه‌ای باشد که موجب یاری مردم تهران و حل مشکلات آنها شود.

انتهای ‍پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « لزوم توجه به سیاست‌های جوانی جمعیت در تصمیم گیری شورا برای تعیین عوارض در تهران » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *