رشد ۱۰ درصدی صادرات از مرزهای کرمانشاه

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: رشد ۱۰ درصدی صادرات از مرزهای کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه از رشد ۱۰ درصدی ارزش کالاهای صادراتی از طریق حوزه نظارت گمرکات استان در سه ماهه امسال خبر داد.

علی اصغرعباس زاده با بیان اینکه در سه ماهه امسال ۷۱۶ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۸۸۷ دلار کالا به وزن یک میلیون و ۸۲۹ هزارو ۶۸۸ تن از گمرکات استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شده، گفت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۱۰ درصد و از حیث وزن رشدی ۱۹ درصدی داشته است.

وی  عمده کالاهای صادراتی از طریق گمرکات استان را شامل میلگرد و آهن آلات، کاشی و سرامیک، میوه و تره بار، سنگ‌های ساختمانی، لبنیات، انواع محصولات پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف و … عنوان کرد.

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه  اشاره‌ای نیز به آمار سه ماهه واردات گمرکات استان داشت و اظهار کرد: در این مدت در مجموع پنج میلیون و ۶۸۶ هزارو ۶۸۰ دلار کالا به وزن۶۵۳ تن از طریق گمرکات کرمانشاه و پرویزخان وارد کشور شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۴۸ درصد و از حیث وزن ۷۸ درصد کاهش داشته است.

وی عمده کالاهای وارداتی از طریق گمرکات استان کرمانشاه را پرایمری ریفرمر، دستگاه تولید لبنیات، دیزل ژنراتور، سایبان باغبانی، کاتالیست تری اتیل آلومینیوم، کو پلی اتیل ونیل ستات و … عنوان کرد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « رشد ۱۰ درصدی صادرات از مرزهای کرمانشاه » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *