دستگیری باند سارقان منازل و اماکن خصوصی در تیران

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: دستگیری باند سارقان منازل و اماکن خصوصی در تیران

ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی تیران و کرون گفت: باند سارقان منازل و اماکن خصوصی در این شهرستان دستگیر شدند و به اقدامات مجرمانه خود اعتراف کردند.

سرهنگ یوسف بهرام‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این سارقان در حین برنامه‌ریزی برای سرقت اموال و دارایی منازل شهروندان بودند که توسط گشت انتظامی پلیس در تیران و کرون شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان به اقدامات مجرمانه خود از جمله سرقت منازل، اماکن خصوصی، باغات و اموال شهروندان در سراسر استان اصفهان از جمله شهرستان تیران و کرون اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی تیران و کرون ادامه داد: بازجویی سارقان زیر نظر مقام قضایی در پلیس آگاهی این شهرستان انجام و پرونده برای صدور کیفرخواست و حکم تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شد. آلات و ادوات سرقت نیز کشف و ضبط شده و در خصوص اموال مالباختگان نیز تعیین تکلیف می‌شود.

سرهنگ بهرام‌پور با اشاره به سرقت‌هایی که منجر به احساس ناامنی می‌شود، تصریح کرد: تلاش برای شناسایی و فروپاشی باندهای سرقت بزرگ و سارقان خُرد است تا این احساس آرامش و امنیت تحت تأثیر قرار نگیرد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان در حفظ امنیت اموال خود دقت و توجه داشته باشند و دارایی خود را رها نکنند و نکات ایمنی در خصوص امنیت ساختمان را رعایت کنند.

فرمانده انتظامی تیران و کرون، خاطرنشان کرد: نصب تجهیزات ایمنی مثل دزدگیر و دوربین، مراقبت‌های هوشیارانه مردم و پنهان کردن وسایل قیمتی و یا قرار دادن در مراکز امانتی برای پیشگیری از وقوع جرم لازم است.

وی یادآور شد: در یک ماه گذشته چند باند سرقت در این شهرستان دستگیر شده‌اند که سابقه مجرمانه آنان در شهرهای دیگر استان بوده و با اشرافیت اطلاعاتی شناسایی شدند.

سرهنگ بهرام‌پور، افزایش تیم‌های گشتی محسوس و نامحسوس در سطح جاده‌ها، شهر و روستاهای این شهرستان را در افزایش ضریب امنیت و پیشگیری از وقوع جرم مهم خواند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « دستگیری باند سارقان منازل و اماکن خصوصی در تیران » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *