یک گام تا تکمیل طرح ۱۴ ساله‌ی تالار مرکزی یزد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: یک گام تا تکمیل طرح ۱۴ ساله‌ی تالار مرکزی یزد

ایسنا/یزد شهردار شهر میراث جهانی یزد با اشاره به بهره‌برداری تالار مرکزی شهر یزد در ایام الله دهه فجر امسال پس از گذشت ۱۴ سال از آغاز عملیات ساخت آن، در مورد رفع مشکل پارکینگ این مجموعه نیز قول مساعد داد.

«ابوالقاسم محی‌الدینی» در حاشیه نشست مشترک با «محمد رضا برکت» مشاور وزیر و رئیس اداره نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد و «احسان عابدی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان که به منظور پیگیری طرح‌های نیمه‌کاره فرهنگی و هنری استان برگزار شد، از جمله این طرح‌ها را تالار مرکزی شهر دانست و گفت: عملیات عمرانی این تالار از سال ۱۳۸۸ آغاز شده و با اقدامات صورت گرفته، برنامه‌ریزی شده که این طرح در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد: تالار مرکزی شهر یزد از قبل با مشکلاتی از جمله تامین پارکینگ مورد نیاز مجموعه و مشکلات ترافیکی که در محدوده آن وجود داشت، روبرو بود که این موضوعات در جلسات کارشناسی مطرح و مقرر شد که در مدت یک ماه، با نظر مشاور طرح و مهندسین شهرداری در زمینه ترافیکی، تصمیم نهایی اخذ شده و پارکینگ طبقاتی در جوار همان ساختمان ایجاد شود تا این مشکل برطرف شود.

شهردار ابراز امیدواری کرد با همکاری که میان شهرداری و مجموعه‌های دولتی از جمله ارشاد وجود دارد، بتوان طرح‌های خوبی که در حوزه‌های فرهنگی و هنری به صورت نیمه تمام رها شده را به بهره برداری رساند تا مردم بتوانند از آن استفاده و بهره‌برداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره فعالیت شورای اسلامی شهر و شهرداری یزد، یکی از مهمترین اولویت‌های مجموعه مدیریت شهری، تکمیل طرح‌های نیمه‌ تمام بود که از ابتدا در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری یزد، محی‌الدینی گفت: در این زمینه اقدامات متعددی صورت گرفته و طرح‌های نیمه تمام زیادی هم به بهره‌برداری رسیده یا در دست تکمیل است که بخشی از آنها در حوزه‌های فرهنگی و هنری بوده‌اند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « یک گام تا تکمیل طرح ۱۴ ساله‌ی تالار مرکزی یزد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *