“نگین” سرمایه گذاران توانمند داخلی و خارجی را فرا می‌خواند

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: “نگین” سرمایه گذاران توانمند داخلی و خارجی را فرا می‌خواند

ایسنا/بوشهر مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با صدور مجوز زیست محیطی شرایط برای جذب سرمایه‌گذاران توانمند داخلی و خارجی در مجتمع بندری “نگین” تسهیل شد.

محمد شکیبی نسب پنجشنبه ۸ تیر در نشست شورای اداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با تبریک فرارسیدن عید قربان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و ترسیم چشم اندازی روشن برای مجتمع بندری “نگین” تلاش می‌شود این مجتمع بندری در آینده نه چندان دور به کانون سرمایه گذاری در نوار ساحلی خلیج فارس تبدیل شود.

وی بیان کرد: در این راستا ساز و کار ویژه برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران توانمند داخلی و خارجی پیش بینی شده تا سرمایه گذاران بتوانند بدون کمترین دغدغه نسبت به فعالیت در مجتمع بندری “نگین” اقدام کنند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: در چند روز گذشته نیز سرمایه گذارانی از قطر با حضور در استان ظرفیت‌های بنادر دیر و بوشهر را مورد ارزیابی قرار دادند که ظرفیت‌های توسعه این بنادر به نحو مطلوبی برای آنان تشریح شد.

شکیبی نسب در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: در حوزه عمرانی اجرا بدون تاخیر پروژه‌های بنادر استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود تا ساحل نشینان هم استانی هر چه زودتر از مزیت‌های این پروژه‌ها برخوردار شوند.

وی افزود: در بحث آتش سوزی نیز با توجه به فرارسیدن ایام تابستان اقدام‌های پیشگیرانه مورد توجه جدی قرار گرفته و همچنین در تجهیز ناوگان آتش نشانی بنادر در خشکی و دریا تلاش‌های بسیار خوبی انجام شده است.

شکیبی نسب عنوان کرد: در ارتباط با اجرای دستورالعمل مدیریت ترافیک بندری نیز به تناسب اهمیت موضوع و سر و کار داشتن با جان افراد، مسائل مرتبط با این دستورالعمل در کمیته ترافیک بنادر استان با اولویت دنبال می‌شود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار حوزه مهندسی عمران و ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « “نگین” سرمایه گذاران توانمند داخلی و خارجی را فرا می‌خواند » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *