جزئیات تحویل ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس به شهرداری تهران

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: جزئیات تحویل ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس به شهرداری تهران

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، زمان تحویل یک هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس از سوی شرکت‌های خودروسازی به شهرداری تهران را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، سیدجعفر تشکری هاشمی درخصوص پیگیری‌های شهرداری تهران برای اضافه کردن ۶۳۰ دستگاه ون به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت، اظهار کرد: تا جایی که در جریان هستیم با وجود پیگیری‌ها، هنوز اختلافات بین وزارت کشور، خودروسازی و شهرداری رفع نشده و تا این لحظه هیچ دستگاهی به شهرداری تحویل داده نشده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهرداری برای دریافت این ون‌ها در تلاش است، یادآور شد: با وجود تلاش‌ها هنوز نتیجه‌ای حاصل نشده و بر اساس پیگیری‌ها و اطلاعاتی که ما از شهرداری دریافت کردیم همچنان دستگاهی را از وزارت کشور تحویل نگرفته‌اند.

وی با بیان اینکه در طول مدت اخیر یک قرارداد با شرکت «عقاب افشان» برای تأمین هزار دستگاه اتوبوس منعقد شده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر این، قرارداد ۵۰۰ دستگاه نیز با شرکت «اسنا» منعقد شده اما هنوز اطلاعی از سایر قراردادها داده نشده و امیدواریم با سایر خودروسازان نیز به نتیجه برسیم و قراردادها منعقد شود.

تشکری هاشمی تأکید کرد: بخش عمده‌ای از این هزار و ۵۰۰ اتوبوس قرار است تا پایان امسال تحویل داده شود و مابقی نیز در ماه‌های اول سال آینده به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت اضافه خواهد شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی با بیان اینکه جز این هزار و ۵۰۰ دستگاه که قطعی شده، هنوز قرارداد جدیدی منعقد نشده است، گفت: می‌دانیم که همکاران ما در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری در حال مذاکره هستند و منتظر اعلام خبر در این خصوص از سوی شهرداری هستیم.

انتهای پیام

بروزترین اخبار حوزه مهندسی عمران و ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « جزئیات تحویل ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس به شهرداری تهران » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *