لایحه اصلاحیه توسعه و بهبود خدمات ایمنی و آتش نشانی تهران به تصویب شورای شهر رسید

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: لایحه اصلاحیه توسعه و بهبود خدمات ایمنی و آتش نشانی تهران به تصویب شورای شهر رسید

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا لایحه اصلاحیه مصوبه توسعه و بهبود خدمات ایمنی وآتش نشانی را به تصویب رساندند.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بررسی اصلاحیه مصوبه توسعه و بهبود خدمات ایمنی وآتش نشانی را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا قدرت اله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: ما ظرف دو روز تأییدیه صدور پروانه را صادر می کنیم و اعلام کردیم اگر از سه روز گذشت، به خودی خود تأیید شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی تهران زیاد است، تاکید کرد: ما چاره ای نداریم و باید ظرف چهار دقیقه به محل حوادث برسیم و بر این اساس باید تعداد ایستگاه‌ها را تا زمانی که کارگاه‌ها به خارج از شهر منتقل نشدند، افزایش دهیم.

در ادامه مهدی اقراریان رئیس کمیته نظارت شورای شهر تهران نیز گفت: سازمان آتش نشانی بارها و بارها برای اصلاح وضعیت بازار هشدار داده و اگر قرار است صدا و سیما گزارشی منتشر کند نباید یک طرفه باشد.

وی افزود: در این گزارش شهرداری تهران از قول افراد مورد خطاب قرار داده شد که اجازه بازسازی نداده در حالیکه شهرداری تنها بر اساس مقررات می تواند مجوز صادر کند. خوب است که آقای مخبر از بازار بازدید کنند، اما خواهش می‌کنیم دولت مشارکت کند تا مشکل بازار برطرف شود.

وی افزود: باید با تمام دستگاه‌های مربوطه مکاتبه شود تا این دستگاه‌ها به وظایف خود در حوزه ایمنی ساختمان‌ها عمل کنند.

به گزارش ایسنا، نهایتا پس از بحث و بررسی لایحه اصلاحیه مصوبه توسعه و بهبود خدمات ایمنی وآتش نشانی با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « لایحه اصلاحیه توسعه و بهبود خدمات ایمنی و آتش نشانی تهران به تصویب شورای شهر رسید » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *