تا نقطه مطلوب فاصله داریم ولی برای کسب رضایت مردم تلاش می کنیم

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: تا نقطه مطلوب فاصله داریم ولی برای کسب رضایت مردم تلاش می کنیم

ایسنا/کردستان شهردار سنندج گفت: تا نقطه مطلوب فاصله داریم و همه تلاش خود را برای افزایش رضایت‌مندی مردم در بالاترین حد مطلوب بەکار گرفته و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

سیدانور رشیدی امروز (۱٤تیر) در مراسم روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها که با محور تکریم بازنشستگان و تجلیل کارکنان نمونه شهرداری در راستای اهمیت خانواده و جوانی برگزار شد، با تبریک روز چهاردهم تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اظهار کرد: تمام نیروهای این نهاد از پاکبان‌ها تا کارمندان و کارکنان در مدیریت شهر نقش دارند و امیدوارم زحمات و تلاش‌های شما عزیزان در مجموعه شهرداری سنندج موجبات رضایتمندی شهروندان را در بالاترین سطح ممکن فراهم سازد.

رشیدی با بیان اینکه اعتماد مردم به دستگاه شهرداری در حال بروزرسانی است، عنوان کرد: این افزایش اعتماد و امیدآفرینی حاصل تلاش شبانه‌روزی تک تک شما عزیزانی است که در پازل خدمات شهری و مدیریت شهری نقش‌آفرینی می‌کنید.

وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف این برنامه قدردانی از سال‌ها تلاش بازنشستگانی است که در این مجموعه به شهر و شهروندان خدمت کرده و امروز نیز تجربیات آن‌ها نقشه راه برای کسانی است که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

شهردار سنندج با بیان اینکه قدردانی از کارکنان نمونه با توجه به نقش آن در ترغیب و تشویق هرچه بیشتر نیروی انسانی به عنوان بزرگترین و مهمترین سرمایه هر مجموعه و سازمانی است، عنوان کرد: اگر می‌بینیم امروز شهرداری در گوشه گوشه شهر سنندج مشغول خدمت است و خدمات را به محل زندگی و کسب و کار مردم نزدیک کرده حاصل زحمت شهرداری‌های مناطق و رؤسای سازمان‌ها است.

رشیدی با عنوان اینکه امروز شور و نشاط عمرانی در شهر ایجاد شده است، گفت: انقلاب عمرانی در سطح شهر سنندج شکل گرفته که این مهم حاصل یک کار تیمی است و همه در کنار هم توانسته‌ایم بستر خدمت را در شهر فراهم سازیم.

وی از همکاری همه مسئولان دستگاه‌های مختلف در کنار هم برای خدمت در شهر و استان اشارە و افزود: تا نقطه مطلوب فاصله داریم و همه تلاش خود را برای افزایش رضایت‌مندی مردم در بالاترین حد مطلوب بەکار گرفته و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

رشیدی اضافه کرد: شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای تقویت نقاط قوت در عرصه خدمت از اولویت‌های مهمی است که در شهرداری سنندج دنبال می‌شود و در این راستا نیازمند همفکری تک تک شهروندان هستیم.

شهردار سنندج افزود: با خدمت‌رسانی مطلوب و تلاش شبانه روزی زمینه اعتماد بیشتر مردم را به مجموعه فراهم کرده و این مهم را تا پایان ادامه خواهیم داد.

رشیدی با تاکید براینکه قانونمندی و شفاف‌سازی و انجام وظیفه درست و دوری از هر نوع تخلفی اعتماد جامعه را به هر مجموعه‌ای باز می‌گرداند، گفت: اجازه نمی‌دهیم که به خاطر حرکت اشتباه یک یا چند نفر آبرو و عزت مجموعه خدوم شهرداری زیر سوال برود.

وی با بیان اینکه الگو و سرمشق دولت تلاش در مسیر خدمت با تاکید بر اصل شفاف‌سازی، امیدآفرینی و اعتمادسازی در جامعه است، ادامە داد: تمام تلاش ما این است که این اعتماد شکل گرفته ارتقا یابد و در این راستا به صورت جهادی همه توان خود را به کار گرفته‌ایم.

شهردار سنندج اضافه کرد: شعار بدون عمل نمی‌دهیم و امیدواریم با لطف و عنایت الهی، حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان و تلاش شبانه‌روزی مجموعه شاهد اتفاقات بزرگ در سطح شهر باشیم.

رشیدی با اشاره به برخی برنامه‌های شهرداری در حوزه‌های عمرانی، رفاهی، خدماتی و توسعه فضای سبز بیان کرد: اجرای بیش از چند هزار میلیارد پروژه سرمایه‌گذاری، اجرای پروژه‌های عمران شهری با محور رفع مشکلات ترافیکی و اجرای بیش از ۱٤۳ هکتار فضای سبز در قالب پارک‌های بزرگ مقیاس در سطح شهر، این موضوع سنندج را به انقلاب بزرگ در اجرای اقدامات عمرانی تبدیل کرده است.

وی در ادامه از رونمایی از کارت رفاهی برای کارکنان و پرسنل شهرداری سنندج خبر داد و گفت: این کارت هرچند ماه یک بار شارژ می‌شود و در کنار این مهم موضوع مسکن‌دار شدن کارکنان مجموعه شهرداری را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده‌ایم.

شهردار سنندج اضافه کرد: از همین امروز تا پایان ماه به کل مدیران و صاحب منصبانی که در خانه‌های سازمانی شهرداری ساکن هستند می گوییم این ساختمان‌ها را تخلیه و در اختیار پرسنلی که در خانواده خود دارای افراد معلول و یا بیماری صعب‌العلاج هستند قرار دهند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « تا نقطه مطلوب فاصله داریم ولی برای کسب رضایت مردم تلاش می کنیم » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *