تکمیل پروژه‌های ناتمام هلال احمر کلید خورد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: تکمیل پروژه‌های ناتمام هلال احمر کلید خورد

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر اعلام کرد که این شرکت با اتکا به توان داخلی، عملیات تکمیل برخی پروژه‌های نیمه تمام را که درسال‌های قبل رها شده بود، کلید زد.

به گزارش ایسنا، علی صالحی، در رابطه با آغاز عملیات تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در جمعیت هلال احمر گفت: به‌طورکلی با انجام اقدامات ارزشمند و کلیدی شرکت سرمایه‌گذاری، بستر مناسبی برای رشد و توسعه پروژه‌ها به خصوص دو پروژه ازگل و طالقانی فراهم شده است. در پروژه ازگل که نقطه قوت برای فعال‌سازی سایر پروژه‌ها است علاوه بر بهینه‌سازی طراحی و افزایش سودآوری آتی، عملیات فونداسیون و همچنین ساخت و نصب اسکلت فلزی تا تراز صفر تکمیل شده که انتظار می‌رود تا ماه‌های آتی در تمامی طبقات چهار بلوک ساختمانی نیز اجرا شود.

وی ادامه داد:‌ در پروژه طالقانی هم علاوه بر راه‌اندازی مطلوب، اقدامات لازم برای پیشرفت آن با روند خوبی در جریان است که تامین منابع نیز با اتخاذ روش مناسب باید پیگیری شود.

به گفته صالحی از جمله فعالیت‌های مهم شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر، طرح ریزی پروژه‌های جدید در اصفهان و رشت بود که از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع فعال‌سازی این پروژه‌ها می‌تواند زنجیره عملیاتی و سودآوری را طی هفت سال آینده به وجود آورد و علاوه بر این بهره‌وری از ساختمان‌های نیمه کاره به حداکثر برسد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر تصریح کرد: برنامه‌ریزی عملیاتی در افق‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت به همراه مدیریت زمان و هزینه پروژه‌های مورد اشاره بسیار ضروری است و باید روش‌های تامین منابع مالی از طرق مختلف بررسی شده و اقدام لازم برای تحقق آن صورت گیرد. با این وجود تلاش می‌شود با اتکا به توان داخلی، در سایر پروژه‌ها نظیر اردبیل و مهاباد در مرحله اول رفع نواقص صورت گرفته و پس از آن تکمیل پروژه‌ها در دستور کار قرار گیرد.

صالحی خاطرنشان کرد: با استفاده از همین ظرفیت شاهد بودیم که برخی پروژه‌ها نظیر ازگل و طالقانی پس از شش سال توقف در عملیات ساخت، بار دیگر با استفاده از دانش روز و تیم های متخصص در حال تکمیل است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « تکمیل پروژه‌های ناتمام هلال احمر کلید خورد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *