ریزش ناگهانی ساختمانی قدیمی و مرگ یک کارگر در شرق تهران

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ریزش ناگهانی ساختمانی قدیمی و مرگ یک کارگر در شرق تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک کارگر ۲۳ ساله درپی ریزش ناگهانی یک ساختمان قدیمی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت ۹:۱۴ صبح امروز، خبری مبنی بر تخریب و ریزش ناگهانی یک ساختمانی قدیمی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان شهید مدنی، خیابان لسانی بحری اعزام کرد.  

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت:‌ با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک ساختمان قدیمی دو طبقه که خالی از سکنه بود، ناگهان تخریب شده و ریزش کرده است. در طبقه دوم این ساختمان و در واقع در قسمت بهارخواب این ساختمان یک کارگر جوان غیرایرانی مشغول استراحت بود که ناگهان ساختمان ریزش کرده و این فرد به طور کامل در زیر آوار مدفون مانده بود.

ملکی با اشاره به اقدام آتش‌نشانان برای ایمن‌سازی محل و نجات این کارگر گفت:‌ آتش‌نشانان با انجام عملیات جستجو، پیکر این کارگر ۲۳ ساله را که کاملا در زیر آوار مدفون شده بود، کشف کردند که با بررسی علائم حیاتی این فرد از سوی عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه، مرگ وی تایید شد.  

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، عوامل آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی محل حادثه، با تحویل محل به عوامل انتظامی به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

ریزش ناگهانی ساختمانی قدیمی و مرگ یک کارگر در شرق تهران

ریزش ناگهانی ساختمانی قدیمی و مرگ یک کارگر در شرق تهران

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ریزش ناگهانی ساختمانی قدیمی و مرگ یک کارگر در شرق تهران » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *