ادارات و مراکز آموزشی اردستان فردا تعطیل شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از مهر: ادارات و مراکز آموزشی اردستان فردا تعطیل شد

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه با توجه به صدور اطلاعیه سطح نارنجی گرد و غبار در مناطق شرق و شمال استان جلسه کارگروه مدیریت شرایط اضطرار پدیده گردو غبار استان با حضور اعضا تشکیل شد، اظهار داشت: با تصویب این کارگروه روز پنج شنبه مورخ ۲۹ تیر ماه ادارات و مراکز آ موزشی تابستانی شهرستان اردستان بجز مراکز امدادی و درمانی تعطیل شد.

وی با بیان اینکه رعایت الزامات بهداشتی و اطلاع رسانی برای رعایت نکات بهداشتی در برابر گرد و غبار توسط مراکز بهداشت سطح استان برای گروه‌های تحت تأثیر و افراد آسیب پذیر و بیماران ابلاغ شده است، اظهار داشت: همچنین ضروری است برای تردد در جاده‌های تحت تأثیر گرد و خاک و تندباد در برابر کاهش میدان دید طرح‌های ترافیکی و ایمنی توسط اداره راهداری و پلیس راه اجرایی شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه برای حفاظت شبکه‌های برق در برابر گرد و خاک و تند باد نیز ابلاغیه‌های مورد نیاز صادر شده است، گفت: همچنین هر گونه فعالیتی از جمله کارگاه‌های ساختمانی و شن و ماسه و راهسازی، حمل خاک و عملیات خاک ورزی و معدنی ممنوع اعلام شده است.

وی با بیان اینکه شرایط گردوخاک و غلظت آلاینده‌ها توسط اداره حفاظت محیط زیست به صورت مستمر انجام می‌شود، ادامه داد: همه شهروندان باید نسبت به سلامتی خود توجه داشته باشند.

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ادارات و مراکز آموزشی اردستان فردا تعطیل شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *