سقوط تیرچه‌های بتنی از روی جرثقیل در مشهد دردسرساز شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: سقوط تیرچه‌های بتنی از روی جرثقیل در مشهد دردسرساز شد

ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل آتش نشانی مشهد از وارد شدن خسارت به یک خودرو و تأسیسات برق در محدوده مرکزی این شهر در پی ریزش تیرچه‌های بتنی پیش ساخته از روی جرثقیل درحین جابه‌جایی خبر داد.

مجید فرهادی با بیان این مطلب گفت: در پی اعلام به سامانه ۱۲۵ مبنی بر ریزش‌ قطعات بتنی بر روی یک خودرو و شبکه برق در خیابان شهید سپهبد قرنی،ستاد فرماندهی بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۵۱ را به محل اعلامی اعزام کرد که با حضور امدادگران مشخص شد، تعدادی از تیرچه‌های بتنی پیش ساخته حین انتقال از روی زمین به داخل یک پروژه ساختمانی در حال احداث به دلیل نامشخصی پس از شکسته شدن بوم جرثقیل از ارتفاع ۲۵ متری سقوط کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، وی ادامه داد: این اتفاق ضمن خسارت به یک خودرو پراید موجب به وجود آمدن آسیب به شبکه برق شده بود که بلافاصله آتش‌نشانان اقدام به ایمن‌سازی محل حادثه کرده و مکان را تحویل کارشناسان اتفاقات برق و عوامل شهرداری دادند.

مدیر عامل آتش نشانی مشهد افزود: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

انتهای پیام 

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « سقوط تیرچه‌های بتنی از روی جرثقیل در مشهد دردسرساز شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *