باید به ملی پوشان غذای خوب بدهیم

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: باید به ملی پوشان غذای خوب بدهیم

روح‌الله حسینی گفت: قبول دارم که باید به ملی‌پوشان غذای خوبی بدهیم و در همین راستا پیمانکار خود را تغییر دادیم.

رئیس فدراسیون بوکس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره صحبت‌های مطرح شده مبنی بر تغییر محل اسکان بوکسورهای تیم ملی از خوابگاه نصرت به هتل آکادمی ملی المپیک، توضیح داد: برای عملی شدن این تصمیم از کمیته ملی المپیک درخواست مساعدت کرده‌ایم و آقای خسروی‌وفا هم موافقت کرده‌اند. با این حال فعلا بوکسورها در اردوهای خارج از کشور به کار خود ادامه می‌دهند.

* با آمادگی خوب عازم بازی‌های آسیایی می‌شویم

او ادامه داد: ملی پوشان ما حدودا ۲۳ روز در اردن هستند، پس از آن برای برگزاری یک اردوی مشترک با تیم ملی اصلی ترکیه که نایب قهرمان اروپا شد، به تهران می‌آیند و سپس ملی پوشان را عازم اردوی تدارکاتی بوسنی می‌کنیم.

رئیس فدراسیون بوکس ایران گفت: البته تصمیم داریم قبل از اردو با ترکیه نیز ملی‌پوشان را عازم یک تورنمنت تدارکاتی کنیم تا بعد از آن عازم بوسنی شوند. ۶ روز بعد از اردوی بوسنی هم باید عازم بازی‌های آسیایی هانگژو شویم. دلیل این برنامه فشرده آن است که بوکسورهای ما پشت سر هم در اردو باشند تا با آمادگی زیاد راهی مسابقات شوند.


بیشتر بخوانید: 
                         بهبود کیفیت غذای ملی پوشان در خوابگاه نصرت


* باید به ملی پوشان غذای استاندارد بدهیم

حسینی درباره تغییر پیمانکار تهیه غذای ملی پوشان بوکس پس از حواشی ایجاد شده نیز گفت: پس از صحبت هایی که مطرح شد، کمیته المپیک به ما تذکر داد و من هم سریعا به تدارکات خودمان گفتم که رسیدگی شود. البته باید تاکید کنم که ما غذای مورد تایید مربیان را آماده کردیم، با این حال قبول دارم که باید روغن غذاهای ملی‌پوشان کمتر باشد. برای بهتر شدن شرایط، پیمانکار را تغییر دادیم. به عنوان مسئول، باید یک غذای سالم و خوب را برای ملی پوشان خود تهیه کنیم و قطعا به این مسئله رسیدگی می‌شود. 

* کمیته المپیک در حد توان کمک می‌کند

او در پاسخ به این سوال که آیا کمیته ملی المپیک به دلیل حواشی ایحاد شده، از فدراسیون بوکس ناراحت است؟ اظهار کرد: من شرایط را درک می‌کنم و کمیته ملی المپیک حق دارد. عزیزان در کمیته تحت فشار هستند و بودجه دیر آمده است، با این حال اما در حد توان از فدراسیون‌ها حمایت کرده و بودجه تزریق می‌کنند. از مناف هاشمی و خسروی‌وفا تشکر می‌کنم. پولی که تزریق می‌کنند کم اما در حد توانشان است.

* دنبال ترغیب اسپانسرها هستیم

رئیس فدراسیون بوکس، در پاسخ به این سوال که آیا پیگیر تهیه زمین مناسب برای ساخت کمپ تیم‌های ملی هست؟ توضیح داد: خدا شاهد است که بعد از مراسم عزاداری در وزارت ورزش، به مجموعه آزادی و ورزشگاه انقلاب رفتم و با قدم متر زدم تا ببینم کجا به درد خانواده بوکس می‌خورد. پیگیر  هستم اما باید یک نفر هم ترغیب شود که در ساخت این کمپ به ما کمک کند.

او در پایان گفت: یک ساختمان ورزشی خدمات خوب، امکانات هتلینگ استاندارد و … می‌خواهد تا درآمد جایی که ساخته می‌شود تامین شود. دنبال این هستیم که هم درآمد زایی کنیم و هم اسپانسرها را ترغیب کنیم تا در این رشته سرمایه گذاری کنند. بوکس نیازمند یک سرمایه گذاری خوب است. 

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « باید به ملی پوشان غذای خوب بدهیم » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *