اهدای ساختمان مرکز فرهنگی هنری بنفشه به کانون پرورش فکری مرزن آباد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: اهدای ساختمان مرکز فرهنگی هنری بنفشه به کانون پرورش فکری مرزن آباد

ایسنا/مازندران با همت خیران نیک اندیش مازندرانی ساختمان مرکز فرهنگی هنری بنفشه با ارزش تقریبی۳۰۰ میلیارد ریال به کانون پرورش فکری اهدا شد.

هم‌زمان با روز جهانی و هفته ملی کودک در مهرماه سال ۱۴۰۰ ، با همت خیران و کانون پرورش فکری مازندران مرکز فرهنگی هنری بنفشه در منطقه بیرون بشم شهر مرزن آباد چالوس افتتاح شد و به منظور انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری و ادبی برای کودکان و نوجوانان منطقه مرزن آباد در اختیار کانون قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، اکنون، پس از گذشت دو سال در نشستی که با حامد فاضلی کبریا، مدیرکل کانون  مازندران، مجتبی ولی‌پور، معاون اداری مالی کانون و سمیه توکل، مسئول مرکز فرهنگی هنری بنفشه و  سه خیر نیک اندیش؛ نادر توکلیان، روح الله یزدان پناه به نمایندگی از خانواده مرحومه ولیعهد ایکانی نژاد و عباس صلاحی نژاد به نمایندگی از مرحومه صفیحه صلاحی نژاد در این مرکز صورت پذیرفت؛ سند این ساختمان به ارزش تقریبی۳۰۰ میلیارد ریال  به  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران اهدا شد.

اهدای ساختمان مرکز فرهنگی هنری بنفشه به کانون پرورش فکری مرزن آباد

قابل ذکراست، مرکز فرهنگی هنری بنفشه در زمینی به مساحت ۹۰۰ مترمربع و زیر بنای۵۰۰ مترمربع در منطقه بیرون بشم مرزن آباد شهرستان چالوس احداث و به کانون اهدا شد و اکنون با انجام فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی به ارائه خدمات ویژه گروه سنی کودک و نوجوان این منطقه می‌پردازد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « اهدای ساختمان مرکز فرهنگی هنری بنفشه به کانون پرورش فکری مرزن آباد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *