حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

کیفیت اتفاقی نیست! حضور متمایز رونیکس در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران، معتبرترین رویداد صنعت ساختمان در سطح کشور و خاورمیانه، روایتگر این واقعیت خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از رونیکس،  این کیفیتی که اتفاقی نیست، چه مشخصه‌های ویژه‌ای دارد که آن را از سایر برندها متمایز می‌کند؟ در این نوشتار به این موضوع می‌پردازیم.

از کجا شروع کنیم؟

کیفیت از آن دسته مفاهیمی است که برای آن تعاریف متعددی ذکر شده است. وجه مشترک تمام این تعریف‌ها “محصول” است. پس ما هم از محصول شروع می‌کنیم! قطعا محصولات و خدمات بدون عیب و نقص، متناسب با نیازهای بازار، قابل اعتماد، بادوام، رضایت‌بخش و تامین‌کننده خواسته‌های واقعی مشتری، همگی مفهوم کیفیت را به بهترین شکل در ذهن ما تداعی می‌کنند.

محصولات رونیکس، به کیفیت متمایز بین مشتریان شناخته می‌شوند. رونیکس در سال‌های گذشته با تکیه بر تخصص، استفاده از تکنولوژی روز دنیا در ساخت ابزار، شناخت نیاز بازار، نیروی انسانی متعهد و خدمات پس از فروش متمایز، نگاه مصرف‌کننده به ابزار را تغییر داده و البته که در این راه پر پیچ و خم، از راهنمایی‌ها و تجارب ارزشمند بزرگان و پیشکسوتان بزرگ بازار ابزار بهره برده و همیشه قدردان آن‌هاست.

به کجا می‌رویم؟

نمی‌توان به عنوان پارامتری کمّی به کیفیت نگریست. بهبود و تقویت مستمر برای هر خدمت، محصول و ویژگی، نقطه پایانی ندارد. آگاهی از اهمیت کیفیت، سازمان‌دهی برای دستیابی به هدف، آموزش کارکنان، تلاش برای حل مساله، نظارت مستمر بر پیشرفت، تقدیر و تحسین هر قدم مثبت، انتقال نتایج، حفظ موفقیت و برنامه‌ریزی‌ مداوم برای حرکت و پیشرفت، همگی از مهم‌ترین عواملی هستند که موجب حفظ و ارتقای کیفیت در صنایع و خدمات مختلف می‌شوند.

رونیکس، به عنوان برند پیشرو در صنعت ابزار ایران با برنامه‌ریزی در بازه‌های زمانی مختلف و با تکیه بر همین نکات، همواره در تلاش بوده تا توقعات مصرف‌کننده از محصول با کیفیت را به بهترین شکل برآورده کند و مفهوم جدیدی از کیفیت را در ذهن مصرف‌کنندگان جا بیندازد.

دنیای ابزار؛ اصیل، پرقدرت و متنوع

دنیای ابزار، اصیل، پرقدرت و متنوع است. ابزار، خلق می‌کند و می‌آفریند؛ تولید و پیشرفت تکنولوژی در گروی خوب‌بودن حال دنیای ابزار است؛ تولید هیچ محصولی در جهان بدون وجود ابزار مسیر نیست. این تغییر فرهنگ و نگرش جامعه در استفاده از ابزار است که موجب شکوفایی تولید، تحول در اشتغال‌زایی و جهش در وضعیت اقتصادی می‌شود؛ جهشی که منجر به توسعه پایدار هر جامعه می‌شود.

دنیای ابزار ‌می‌تواند به رونق صنایع بزرگ از فولاد و پتروشیمی و خودروسازی گرفته تا صنایع ساختمانی، آهنگری، صنایع چوب و … منجر شود. هدفی که رونیکس همیشه در جستجوی آن است. از طرف دیگر، ابزار علاوه بر کارگاه‌ها و کارخانجات مختلف، در خانه‌ها نیز کاربرد دارد و اقبال عمومی جامعه به انجام کارهای فنی در منزل باعث شده تا نگاه ویژه‌ای به این صنعت معطوف شود. همین نگاه ویژه باعث ایجاد رونق دنیای ابزار و همچنین کسب‌وکارهای مرتبط با این صنف اصیل و قدرتمند شده‌است.

حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

اهمیت کیفیت ابزار

لازمه تولید صنعتی موفق، استفاده از ابزارآلات و قطعات باکیفیت است. تولید باکیفیت نیز حاصل نمی‌شود مگر با برنامه‌ریزی، هدف‌گذاری، رصد دائمی بازار ابزار، به‌کارگیری فناوری‌های نوین و نظارت مستمر بر روند انجام کار. برای تولید ابزارآلات و قطعات باکیفیت، باید از تیم بزرگ و متخصص کمک گرفت تا با تلاش‌های بی‌وقفه خود بتوانند بر چالش‌های موجود غلبه کرده و راه رسیدن به موفقیت را هموارتر کنند. تولیدکنندگان ابزار به عنوان محور تولید صنعتی باید از تمام امکانات موجود خود استفاده کرده؛ همگام با علم روز دنیا حرکت کند و با حفظ کیفیت و بهبود مستمر محصولات خود گامی بلند در جهت توسعه و تولید صنعتی پایدار در جامعه بردارند.   

تنوع بی‌نظیر ابزارآلات و قطعات رونیکس

مهم‌ترین هدف رونیکس، طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت متمایز و تنوع بی‌نظیر است تا بتواند پاسخگوی نیازهای مختلف طیف گسترده مصرف‌کنندگان دنیای ابزار باشد. در همین راستا، تیم خلق محصول رونیکس، بیش از 2500 نوع ابزارآلات مختلف را طراحی و تولید کرده است. همچنین، رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران، 34000 نوع قطعه مختلف را روانه بازار ابزار ایران می‌کند.

ابزارآلات رونیکس را می‌توان به چهار دسته برقی، شارژی، بنزینی و بادی تقسیم کرد:

 • ابزار برقی: شامل انواع دریل، بتن‌کن، چکش تخریب، اره فارسی‌بر، فرز و مینی‌فرز، دستگاه پولیش، سشوار صنعتی، دستگاه کارواش و … می‌شود.
 • ابراز شارژی: شامل دریل شارژی، پیچ‌گوشتی شارژی، فرز شارژی، بتن‌کن شارژی، حاشیه‌زن شارژی و … می‌شود.
 • ابزار بنزینی: شامل اره زنجیری بنزینی، حاشیه‌زن بنزینی، موتوربرق بنزینی و… می‌شود.
 • ابزار بادی: شامل میخکوب و منگنه‌کوب بادی، دریل بادی، پیستوله بادی، کمپرسور بادی و … می‌شود.

برای مثال، انواع کارواش رونیکس با ویژگی‌ها و آیتم‌کدهای متنوع، در مدل‌های ذغالی و دینامی کامپکت تولید می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای طیف گسترده کاربران خانگی و صنعتی باشند.

همچنین، انواع چکش تخریب رونیکس به خصوص محصولات سری تاپ‌لاین این برند، با کیفیت متمایز و هم‌رده با سوپربرندهای جهانی تولید شده‌اند و انتخابی ایده‌آل برای مصارف صنعتی هستند.

حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

کیفیت رونیکس اتفاقی نیست!

«کیفیت اتفاقی نیست!» در این جمله به ظاهر کوتاه و ساده، رازهای زیادی نهفته است. دستیابی به کیفیت متمایز، نیاز به برنامه‌ریزی و تلاش‌های بی‌وقفه دارد. تغییرات پویا و حرکت به سطوح بالاتر عملکردی با توجه به دنیای رو به پیشرفت کنونی، از مهم‌ترین اهداف پیش روی رونیکس است.

رونیکس، بزرگترین بانک قطعات ابزار ایران، متنوع‌ترین تولیدکننده ابزارآلات صنعتی و برندی شناخته‌شده در سطح بین‌الملل، همواره کیفیت را به عنوان شالوده، سنگ بنا و مهم‌ترین رکن از ارکان خود مورد توجه ویژه قرار داده است؛ به طوری که این مفهوم در هر خشت از این بنای عظیم متبلور شده است:

 • کیفیت در انتخاب مواد اولیه
 • کیفیت نظارت بر فرآیند خلق محصول
 • کیفیت طراحی و ساخت محصول، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی
 • کیفیت در تنوع محصولات
 • کیفیت در تحقیقات بازار و رصد لحظه به لحظه فناوری‌های نوین
 • کیفیت در شایسته‌گزینی، آموزش و پرورش منابع انسانی متخصص، اخلاق‌مدار و متعهد
 • کیفیت در نظارت بر کارکنان از لحاظ شاخص عملکرد و شاخص رفتار
 • کیفیت در توزیع ابزارآلات و قطعات
 • کیفیت در خدمات پس از فروش

رونیکس بعد از فروش محصولات نیز در کنار خریداران می‌ماند تا خدمات گسترده خود را به آن‌ها ارائه دهد. بله، کیفیت اتفاقی نیست! میلیون‌ها تجربه کاربری موفق در مورد ابزارآلات و بانک جامع قطعات رونیکس در ایران به خوبی گویای این واقعیت هستند. کیفیت محصولات رونیکس اتفاقی نیست؛ کیفیتی که باعث شده تا رونیکس آخرین ابزاری باشد که می‌خرید!

نمایش قدرت و کیفیت رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان

زمان برگزاری بیست‌وسومین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ مردادماه و در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸ تا ۱۶ عصر خواهد بود. رونیکس با حضور در این رویداد بزرگ، بار دیگر بی‌واسطه با طیف گسترده مصرف‌کنندگان دنیای ابزار و صنعت ساختمان ارتباط برقرار می‌کند.

غرفه رونیکس واقع در سالن 40 نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، میزبان همکاران صنعت ابزار و یراق سراسر کشور، علاقه‌مندان به دنیای ابزار، فعالان صنعت ساختمان و تمامی عزیزانی است که می‌خواهند از جدیدترین نوآوری‌های این برند و تکنولوژی‌های روز دنیا در ساخت ابزار باخبر شوند.

انتهای رپرتاژ آگهی

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *