بازگشت ۹ هزار متقاضی قمی رد درخواست شده به پروسه نهضت ملی مسکن

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: بازگشت ۹ هزار متقاضی قمی رد درخواست شده به پروسه نهضت ملی مسکن

ایسنا/قم سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: متقاضیانی که طی یک سال گذشته علی رغم دریافت پیامک، واریزی نداشته‌اند یا کمتر از میزان اعلامی به حساب خود واریز کرده‌اند با تامین زمین و اراضی، امکان ادامه کار برای آن‌ها میسر شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم سید روح الله حسینی امروز ۸ مردادماه طی سخنانی، اظهار کرد: متقاضیانی که علی رغم دریافت پیامک، در موعد مقرر واریز وجه نداشته‌اند یا بعد از مهلت اعلامی نسبت به تکمیل آورده اقدام کرده بودند، وضعیت پروفایل سامانه از تخصیص پروژه به رد درخواست تغییر کرده بود که با توجه به تامین زمین، این گروه به مرور وضعیت پروفایلشان به تایید اولیه و تایید نهایی تغییر خواهد کرد تا در زمان مقتضی افتتاح حساب شده و با واریز آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی به پروژه ها متصل شوند.

سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم افزود: این دسته از متقاضیان در اراضی طایقان، اسلام آباد قنوات و پرنیان به قید قرعه کشی تخصیص پروژه خواهند شد و برای آن ها خانه های ویلایی احداث می شود.

حسینی با اشاره به زمان بر بودن پروسه این اقدامات، توضیح داد: در مرحله اول پروفایل این افراد به حالت تایید اولیه و تایید نهایی در خواهد آمد و در مرحله دوم افتتاح حساب می شوند و بعد از انجام مراحل قرعه کشی، در یکی از سه سایت اعلامی تخصیص پروژه خواهند شد.

سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان تصریح کرد: با توجه به این که این فرآیند از سوی اداره کل انجام خواهد شد نیازی به اقدام از سوی متقاضیان مسکن ملی نیست.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « بازگشت ۹ هزار متقاضی قمی رد درخواست شده به پروسه نهضت ملی مسکن » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *