نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ چطور باعث رشد کسب‌وکار می‌شود؟ +راهنمای خرید

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ چطور باعث رشد کسب‌وکار می‌شود؟ +راهنمای خرید

نرم‌افزارها به سمتی می‌روند که دیگر فقط ابزاری برای گزارش‌های مالی نیستند. فناوری ابری، دسترسی از هر جا، داده‌محوری، یکپارچگی، افزایش سرعت و کارایی بخشی از مزایای نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ هستند.

به گزارش ایسنا به نقل از ماپرا، کافه و رستوران و به طور کلی صنعت غذا همچون دیگر صنایع، مجموعه عظیمی از داده‌ها را در اختیار دارد که می‌تواند برای مدیریت هزینه و افزایش درآمد و سودآوری از آنها بهره‌مند شود. برای اینکه بدانیم چطور نرم‌افزار مدیریت رستوران به افزایش سودآوری کمک می‌کند و چطور بهترین نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ را انتخاب کنیم، در ادامه همراه ما باشید.

نرم‌افزار مدیریت رستوران چطور به افزایش سودآوردی کمک می‌کند؟

امروزه تمام صنایع در دنیا از صنعت خودروسازی تا کشاورزی و ساختمان‌سازی همه با هم قدرت داده‌ها در افزایش سودآوری را فریاد می‌زنند. از آنجا که صنعت رستوران‌داری نیز مقادیر زیادی از داده‌ها را تولید می‌کند، ضروری است از این گنج گرانبها برای رقابت مؤثر و افزایش درآمدزایی استفاده کند. نرم‌افزار مدیریت رستوران زمانی که با فناوری ابری از هر جایی در دسترس مدیر رستوران بوده و با ساختار داده‌محوری سازگار باشد، بیشترین کارایی را در این هدف دارد.

افزایش سودآوری به کمک نرم‌افزار کافه و رستوران و کافی شاپ را با مثال‌هایی کاربردی در رستوران‌داری می‌آوریم:

 • عدم نیاز به حضور در رستوران و تسلط به تمامی جوانب سالن، آشپزخانه و انبار از هر جا حتی در سفر برای تصمیم‌گیری‌های مؤثر و به موقع.
 • مهندسی منو به کمک داده‌ها در دوره‌های زمانی برای افزایش فروش.
 • تحلیل سلیقه مشتریان به کمک هوش مصنوعی و شخصی‌سازی ارتباط با مشتریان.
 • بازگشت مشتریان با راهکارهای متنوع بازاریابی بازگشتی در نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ که علاوه بر افزایش درآمد در کاهش هزینه‌های بازاریابی و تبلغیات تا 77% می‌تواند مؤثر باشد.
 • بهبود خدمات به کمک نظرسنجی آنلاین و دقیق که تجربه مشتریان را می‌سنجد.
 • تکرار برند با درج رنگ و لوگوی کافه رستوران در فاکتور آنلاین و سایت رستوران.
 • افزایش کانال فروش آنلاین به طور یکپارچه با کانال فروش حضوری و دیده شدن در گوگل و افزایش سفارش‌ها.
 • شناسایی شیف‌های کاری پر فروش به کمک داده‌ها و استخدام و نگهداشت پرسنل بر مبنای آن.
 • شناخت مواد اولیه فاسد شدنی برای غذایی‌های غیرمحبوب و عدم صرف هزینه برای آنها.
 • عدم نیاز به هزینه برای سخت‌افزارهای مختلف به دلیل سازگاری نرم‌افزار ابری با موبایل (اندروید و iOS) یا هر سخت‌افزار دیگری.
 • درک بهای تمام شده محصولات و قیمت‌گذاری مؤثر در هر زمان.

در کنار این مزایا، دسترسی بدون حتی 1 ثانیه تأخیر به همه داده‌ها و اطلاعات بخش مهمی از سهم برنامه مدیریت رستوران در افزایش سودآوری است.

چرا نباید از نرم‌افزار کافی شاپ رایگان استفاده کنیم؟

همان‌طور که گفته شد، کارکرد نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ از صدور فیش و گزارش‌های مالی بسیار فراتر رفته است. نرم‌افزار کافی شاپ رایگان می‌تواند مدت‌ها کافه شما را از رقابت مؤثر در اقتصاد دیجیتال دور کند. بهترین نرم‌افزار کافی شاپ امروزه ابزاری برای هوشمندانه‌ترین تصمیم‌ها در لحظه مناسب است. نرم‌افزار کافی شاپ رایگان با قفل‌های کرک شده، نه تنها امنیت کارکرد شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه عدم به‌روزرسانی و فاصله زیاد از فناوری‌های روز، ضررهای جبران‌ناپذیری به کسب و کار شما وارد می‌کند.

چطور بهترین نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ را انتخاب کنم؟

بهترین نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ نرم‌افزاری است که شما را به هدفتان یعنی افزایش فروش و کاهش هزینه‌ها از طریق دسترسی در لحظه به همه داده‌ها به طور یکپارچه نزدیک می‌کند. چنین نرم‌افزاری می‌بایست با تکنولوژی روز دنیا و فناوری ابری توسعه داده شده باشد و با سازگاری با هر سخت‌افزار، بستری یکپارچه برای نیازهای فروش و بازگشت مشتریان و مدیریت هزینه‌های رستوران و کافه شما فراهم سازد. با مطالعه نرم‌افزارهای موجود در بازار ایران و مقایسه امکانات آنها، ما نرم‌افزار ماپرا را به عنوان تنها نرم‌افزار ابری و یکپارچه رستوران و کافی شاپ شناسایی کردیم که تمامی قابلیت‌های مطرح شده در این مطلب را در نرم‌افزاری واحد در اختیار شما قرار می‌دهد. متخصصان ماپرا موفق شده‌اند، نرم‌افزار ابری رستوران و کافه را در حال حاضر به سراسر کشور ارائه دهند. برای ارتباط بیشتر با ماپرا می‌توانید به سایت mupra.ir مراجعه کرده و درخواست مشاوره رایگان را ثبت نمایید تا کارشناسان ماپرا در سریع‌ترین زمان با شما ارتباط بگیرند.

نتیجه‌گیری

رستوران‌داری همچون دیگر کسب‌وکارهای بزرگ، چالش‌های بسیار جدی دارد که بهترین نرم‌افزار رستورانی می‌تواند کمک مؤثری در مدیریت کارآمد رستوران باشد. به ویژه در شرایط کنونی که رقابت افزایش یافته و اقتصاد کمی پیچیده است. در این نوشتار، نقش نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ را در افزایش فروش و کاهش هزینه‌ها مطرح کردیم و با مثال‌هایی توضیح دادیم که چطور با کمک سیستم مدیریت رستوران می‌توان کارایی کارکنان را افزایش داد.

انتهای رپرتاژ آگهی

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « نرم‌افزار رستوران و کافی شاپ چطور باعث رشد کسب‌وکار می‌شود؟ +راهنمای خرید » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *