مراسم گرامیداشت شهدای شهریور ماه، شهیدان رجائی و باهنر در تهران برگزار می‌شود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: مراسم گرامیداشت شهدای شهریور ماه، شهیدان رجائی و باهنر در تهران برگزار می‌شود

ایسنا/تهران رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مراسم گرامیداشت شهدای هشتم شهریور ماه شهیدان رجائی و باهنر همراه با یاد شهدای شهریور ماه در مجموعه رفاه برگزار خواهد شد و مزار شهدا در بهشت زهرا (س) گلباران می گردد.

به گزارش ایسنا، نشست ستاد برگزاری مراسم هشتم شهریورماه ظهر سه شنبه ۱۰ مرداد ماه با حضور رئیس و اعضای این ستاد در ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

در این نشست که نمایندگان دستگاه‌های استان حضور داشتند، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن اعلام قدردانی از حضور پرشور مردم در مراسم عزاداری سیدالشهدا (ع)، اهانت به قرآن در سوئد و دانمارک را محکوم‌ کرد و از حضور به موقع مردم عزیز در تظاهرات محکومیت این اهانت در نمازهای جمعه و مراسم عزاداری عاشورای حسینی تقدیر کرد.

معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور همچنین به بهانه ۱۲ مرداد سالگرد تاسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از همراهی و همکاری دستگاه‌ها و مردم در برگزاری مراسم دینی و انقلابی تقدیر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی از شهیدان آیت ا… مدنی و آیت ا… قدوسی، حجت‌الاسلام اندرزگو ، سرتیپ دستجردی ، شهیدان لاجوردی، عراقی و پسرش حسام تجلیل کرد و گفت: مراسم گرامیداشت شهدای هشتم شهریور ماه شهیدان رجائی و باهنر همراه با یاد شهدای شهریور ماه در مجموعه رفاه برگزار خواهد شد و مزار شهدا در بهشت زهرا (س) گلباران می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از مسئولان خواست در هفته دولت به تبیین خدمات دولت و خدمت هر چه بهتر همت گمارند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « مراسم گرامیداشت شهدای شهریور ماه، شهیدان رجائی و باهنر در تهران برگزار می‌شود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *