اعلام آمادگی پنس برای گفتن «حقیقت» در دادگاه در مورد ماجرای حمله به ساختمان کنگره

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: اعلام آمادگی پنس برای گفتن «حقیقت» در دادگاه در مورد ماجرای حمله به ساختمان کنگره

معاون رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده آمریکا گفت، در صورتی که برای محاکمه دونالد ترامپ در مورد حمله به ساختمان کنگره احضار شود، آماده است «حقیقت» را بگوید.

به گزارش ایسنا، «مایک پنس» به شبکه سی‌بی‌اس آمریکا گفت: قصد شهادت ندارم، اما قانون را رعایت می‌کنم، اگر با من تماس گرفته شود به تماس پاسخ خواهم داد و فقط حقیقت را خواهم گفت.

پیش از این، پنس که برای ریاست جمهوری آمریکا نامزد شده و آرزوی شرکت در انتخابات سال 2024 را دارد، اعلام کرده بود، فردی که خود را بالاتر از قانون اساسی قرار می‌دهد نمی‌تواند رئیس جمهور ایالات متحده باشد، زیرا او متعهد شده است که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، طبق قوانین عمل کند.

اول آگوست، «جک اسمیت» بازپرس ویژه آمریکا اعلام کرد که دونالد ترامپ با چهار اتهام مواجه است.

اسمیت توضیح داد، رئیس جمهور سابق آمریکا متهم است که با وجود شکست در انتخابات 2020، با انجام یک سری اقدامات غیر قانونی در برابر انتقال قدرت مقاومت کرده است.

 وی با بیان اینکه حداکثر مجازات جرایم منتسب به ترامپ در این پرونده 20 سال حبس است، تصریح کرد: ترامپ تمامی اتهامات وارده به خود را رد کرده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « اعلام آمادگی پنس برای گفتن «حقیقت» در دادگاه در مورد ماجرای حمله به ساختمان کنگره » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *