لزوم خریداری تجهیزات آواربرداری برای آتش نشانی تهران

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: لزوم خریداری تجهیزات آواربرداری برای آتش نشانی تهران

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بر لزوم خریداری تجهیزات آواربرداری برای آتش نشانی شهر تهران تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، قدرت الله محمدی در یکصد و شصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تشریح جزئیات حادثه ریزش ساختمان در محدوده خلازیر که منجر به شهادت دو تن از نیروهای انتظامی و همچنین دو نفر از نیروهای شهرداری تهران شد، گفت: عملیات با حضور ۱۸۶ نفر از نیروها و ۱۵ ایستگاه با همه امکانات پس از ۲۵ ساعت در ساعت ۱۳ ظهر روز گذشته به اتمام رسید. البته همزمان با این حادثه شاهد رخ دادن حادثه انفجار در محدوده جوانمرد قصاب نیز بوده‌ایم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: در آن حادثه نیز ۱۳ نفر نجات پیدا کردند و متأسفانه یک نفر در بیمارستان فوت کرد.

وی تأکید کرد: امکانات ما در تهران بیشتر به سمت اطفاء حریق سوق پیدا کرده و در خصوص موضوع آواربرداری نیازمند کمک هستیم؛ البته باید متولی این حوزه نیز معرفی شود و از سوی دیگر تجهیزات آواربرداری برای آتش نشانی شهر تهران خریداری شود. در آبادان نیز به این تجهیزات نیاز داشتیم که نبود و حدود پنج روز درگیر بودیم که یک بیل مکانیکی از گمرک آزاد شود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « لزوم خریداری تجهیزات آواربرداری برای آتش نشانی تهران » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *