آزمایشگاه بتن دانشگاه آزاد یزد راه اندازی شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: آزمایشگاه بتن دانشگاه آزاد یزد راه اندازی شد

ایسنا/یزد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از راه اندازی آزمایشگاه حوزه بتن این واحد با استاندارد ISO/ IEC۱۷۰۲۵ خبر داد.

«محمدرضا دهقانی اشکذری» در مراسم افتتاح این آزمایشگاه که با حضور «علی اکبری» نماینده تام الاختیار ریاست در هیات امنا استان، «عبدالله محمدی» مدیر کل شبکه پژوهشی دانشگاه و «حمید مطهری» مدیر کل استاندارد استان برگزار شد، گفت: این آزمایشگاه تنها دارنده گواهینامه استاندارد ISO/ IEC۱۷۰۲۵ در بین تمامی دانشگاه‌های استان اعم از دولتی و غیر دولتی است.

وی افزود: از این پس مجموعه‌های ساختمان سازی، می‌توانند نمونه‌های بتن خود را به این آزمایشگاه ارسال کرده تا در اینجا انواع آزمایش‌ها انجام شد و در صورت تائید بتوان مجوز آن صادر کرد.

دهقانی اشکذری اعلام کرد: این آزمایشگاه فضایی فراهم کرده تا در حوزه آموزش دانشجویان رشته‌های عمران، با فضای کار آشنا و فرآیند آزمایش‌های علمی را تجربه کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد، این مجوز به کوشش «زهره بهشتی پور» رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و مجری پیاده سازی و استقرار آزمایشگاه استاندارد، مدیر ارشد و مدیر کیفی و «سیدهادی دهقان» مدیر فنی آزمایشگاه بتن انجام شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « آزمایشگاه بتن دانشگاه آزاد یزد راه اندازی شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *