راه‌اندازی۲۷بازار میوه‌ و تره‌بار تاپایان سال/تاثیر میادین شهرداری درکنترل قیمت ۴اقلام اساسی

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: راه‌اندازی۲۷بازار میوه‌ و تره‌بار تاپایان سال/تاثیر میادین شهرداری درکنترل قیمت ۴اقلام اساسی

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از راه‌اندازی ۲۷ بازار میوه‌ و تره‌بار تا پایان سال خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسین نظری در شصت و هفتمین رویداد امید و افتخار و آیین افتتاح و بهره‌برداری رسمی از پروژه‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران(۴بازار میوه و تره بار)اظهار کرد: باتوجه به شرایط اقتصادی کشور و شهرداری تهران، رویداد امید و افتخار حاکی از امید و کار است که اگر بخواهیم می‌توانیم کار کنیم. میادین تره بار یکی از خدمات قدیمی و ارزنده در تهران است که با رویکرد کارآمد و درست به آن نگاه می‌کنیم.

وی افزود: امسال در شروع سال ۱۴۰۲ میادین در کنترل قیمت گوشت، مرغ، میوه و سبزیجات تاثیر مسقیم داشتند.

نظری تصریح کرد: با نگاه به مناطق کم برخوردار، ادعا داریم در کاهش قیمت تاثیر گذار بودیم و قیمت میادین مناسب بود.توجه به مناطق کم برخوردار در میادین میوه و تره بار حسن بزرگی است و وقتی به مناطق مراجعه می‌کنیم مردم درخواست احداث میادین میوه و تره بار دارند.

نظری با اشاره به اینکه یکی از مزایای خرید در میادین، خرید تفریح گونه است،گفت: از دکتر فصاحت خواستم در بازار های آینده به زیبایی بازار توجه کنند. قرار ما هم بامناطق شهرداری این بود که زمین هایی به میادین تره بار برای احداث میادین معرفی کنند.

وی ادامه داد:بازارهای زیر مجوعه میادین در مناطق را فعال کردیم و توسعه کیفی و کمی مدنظر ماست؛ البته کار سختی است.مناطق ۲۸۶ زمین معرفی کردند که حدود ۳۰ زمین قابلیت بارگذاری دارند. تا پایان سال ۲۷ بازار افتتاح خواهد شد؛ اگر مناطق زمین های بیشتری را معرفی کنند، بازارهای های جدیدی افتتاح خواهد شد که طراحی ایرانی و اسلامی دارد.

فصاحت گفت: ۳بازار با ترکیب میدان تره بار، فروشگاه شهروند و سازمان ورزش در یک ساختمان احداث خواهد شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی در پایان خاطرنشان کرد: از همه شهرداران مناطق به خصوص ۲۰و ۲۲ تشکر میکنم.ان شاالله بتوانیم بیشتر به مردم خدمت کنیم‌.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « راه‌اندازی۲۷بازار میوه‌ و تره‌بار تاپایان سال/تاثیر میادین شهرداری درکنترل قیمت ۴اقلام اساسی » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *