گلایه عضو شورای شهر از توقف تخریب ساختمان‌های غیر مجاز در خلازیر

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: گلایه عضو شورای شهر از توقف تخریب ساختمان‌های غیر مجاز در خلازیر

نائب رئیس شورای شهر تهران از توقف تخریف ساخت و سازهای غیر مجاز در خلازیر گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، پرویز سروری در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به توقف روند تخریب ساختمان‌های غیر مجاز در منطقه ۱۹، گفت: نگرانی که در مورد تخریب ساختمان‌های غیر مجاز داشتیم رخ داد و روند تخریب متوقف شد.

وی با بیان اینکه ما اصرار داشتیم که بررسی موضوع تخریب پنج ساختمان، موجب توقف تخریب‌ها نشود، گفت: حالا با توقف تخریب‌ها به نوعی جایزه به متخلفانی دادیم که ساخت و ساز غیر مجاز داشتند.

وی با بیان اینکه از مدیریت شورای شهر می‌خواهم که با تمام قدرت موضوع را پیگیری کند تا تخریب ساختمان‌های غیر مجاز خلازیر با جدیت و سرعت بیشتر ادامه داشته باشد، گفت: هم باید پیگیری‌های لازم برای وقوع علت این حادثه صورت گیرد، چرا که چند تن از پرسنل شهرداری و پلیس جان خود را از دست دادند و هم باید روند تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز پیگیری شود و این مسائل به صورت عرضی و نه طولی پیگیری شود، اما متاسفانه در حال حاضر تخریب‌ها متوقف شده و آثار بدی بر ادامه کار داشته است و احساس می‌شود کسانی که ساخت و ساز غیر مجاز داشتند تشویق شدند که این مسیر باطل را ادامه دهند.

وی همچنین از معاونت فرهنگی بابت برنامه «محرم شهر» در میدان آزادی تشکر کرد و افزود: در کنار خیمه عاشورای میدان هفت تیر، کشتی «سفینه النجاة» نیز یک کار مبارک با ظرفیت فرهنگی مناسب است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « گلایه عضو شورای شهر از توقف تخریب ساختمان‌های غیر مجاز در خلازیر » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *