تعمیر و بازسازی خانه‌های سازمانی واگذار شده به دانشگاه صنعتی همدان زمانبر است

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: تعمیر و بازسازی خانه‌های سازمانی واگذار شده به دانشگاه صنعتی همدان زمانبر است

ایسنا/همدان رئیس دانشگاه صنعتی همدان با اشاره به نبود خوابگاه ملکی و دولتی برای دانشجویان این دانشگاه گفت: تعمیر و بازسازی خانه‌های سازمانی واگذار شده به دانشگاه به منظور ایجاد خوابگاه هم زمانبر است.

دکتر امیر مؤمنی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی همدان اظهار کرد: در حال حاضر این دانشگاه دارای خوابگاه دولتی و ملکی نیست اما هر سال و هر ترم برای دانشجویان غیربومی خوابگاه استیجاری وخودگردان که زیرنظر دانشگاه است، فراهم می کنیم.

وی افزود: ما همواره ساختمان ها و مجتمع های مسکونی را اجاره کرده ایم تا دانشجویان مجبور نباشند به صورت فردی یا چند نفری به تهیه و اجاره مسکن اقدام باشند به طوریکه هزینه های خوابگاه های اجاره ای به نسبت اجاره فردی خانه کمتر است.

مؤمنی درباره اقدامات دانشگاه در زمینه تبدیل خانه‌های سازمانی واگذار شده به خوابگاه توضیح داد: با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دانشگاه قرار داده شده و همچنین مسأله زمانبر بودن تعمیر و باسازی ساختمان هایی که در اختیار دانشگاه به عنوان خوابگاه دولتی قرار گرفته، فعلاً خوابگاه ملکی و دولتی برای دانشجویان نداریم اما همچنان در تلاش هستیم خوابگاه ها را تعمیر و بازسازی کنیم و وسایل مورد نیاز خوابگاه را برای دانشجویان فراهم آوریم و هر چه زودتر در اختیار دانشجویان قرار دهیم.

به گزارش ایسنا، سال گذشته فرزاد تیموری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان به ایسنا اعلام کرد: حق بهره‌برداری از خانه‌های سازمانی به منظور تبدیل به خوابگاه را به دانشگاه صنعتی همدان داده ایم.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « تعمیر و بازسازی خانه‌های سازمانی واگذار شده به دانشگاه صنعتی همدان زمانبر است » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *