ادامه تخریب در خلازیر/ اخطار شهرداری منطقه ۱۹ به سازندگان ساخت و سازهای غیرمجاز

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ادامه تخریب در خلازیر/ اخطار شهرداری منطقه ۱۹ به سازندگان ساخت و سازهای غیرمجاز

آخرین اخطار شهرداری منطقه ۱۹ به سازندگان ساخت و ساز غیر مجاز در ناحیه سه اطلاع رسانی شد.

به گزارش ایسنا، شهرداری منطقه ۱۹ درخصوص جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز به سازندگان در اراضی ناحیه ۳ با اطلاع‌رسانی آخرین اخطار را اعلام کرد. به همین منظور تعدادی از مدیران شهری منطقه ۱۹ با حضور میدانی در خیابان های گلها، موزاییک سازی و… نسبت به اطلاع رسانی در راستای غیرقانونی و ناایمن بودن ساخت و سازهای بدون پروانه و بدون ضابطه اقدام کردند.

در این برنامه به شهروندان درباره اقدام شهرداری منطقه در برخورد جدی و قاطعانه با اخذ دستور قضایی برای ایمنی اهالی و جلوگیری از خطرات جانی ساکنین اطلاع رسانی شده است و به عنوان آخرین اخطار به سازندگان و مالکان مهلت داده شد تا طبقات اضافی را کاهش دهند. در غیر این صورت برابر دستورات قضایی نسبت به رفع خلاف این ساختمان ها اقدام خواهد شد و مسئولیت عدم رعایت موارد قانونی، برعهده مالکان و سازندگان است.

بر اساس این گزارش طی این اقدام مشاهده شد که برخی مالکان و سازندگان به صورت داوطلبانه نسبت به تخریب طبقات اضافه در حال اقدام هستند.

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، دیگر تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹ نیز در پاسخ به تذکر سروری عضو شورای شهر تهران، از ادامه تخریب ساختمان‌های غیرمجاز خلازیر خبر داد که به‌طور غیرقانونی ساخته شده‌اند.

به گزارش ایسنا، در حادثه ریزش چند ساختمان غیرمجاز در حین تخریب در منطقه خلازیر در ۱۵ مرداد ماه پنج نفر جان خود را از دست داده‌اند که دو نفر از فوتی‌ها از نیروهای پلیس، دو نفر از کارگران و یک نفر از اهالی منطقه بودند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ادامه تخریب در خلازیر/ اخطار شهرداری منطقه ۱۹ به سازندگان ساخت و سازهای غیرمجاز » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *