۱۷ پروژه در شهرکرد افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ۱۷ پروژه در شهرکرد افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

ایسنا/چهارمحال و بختیاری شهردار شهرکرد گفت: همزمان با هفته دولت ۱۷ پروژه با ۹۸ میلیارد تومان اعتبار در حوزه عمرانی، ورزشی، خدماتی، اداری، آموزشی، فضای سبز و… افتتاح می‌شود.

محمدحسین واحدیان ۲۸ مردادماه با اعلام این خبر به رسانه‌های چهارمحال و بختیاری، با اشاره به فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: به همین مناسبت ۱۷ پروژه توسط شهرداری شهرکرد با اعتباری بالغ‌ بر ۴۰ میلیارد تومان در حوزه ورزشی، خدماتی، اداری، آموزشی، فضای سبز و… افتتاح می‌شود زمینه اشتغال ۴۹ نفر فراهم خواهد شد.

وی افزود: گلخانه گل و گیاهان زینتی به متراژ ۱۵۵۰ مترمربع واقع با دو میلیارد تومان اعتبار احداث شد که در این واحد گلخانه‌ای، گل و گیاهان زینتی از جمله بنفشه، همیشه‌بهار، کلم زینتی، آهار، میخک، اطلسی و … تولید خواهد شد.

شهردار شهرکرد با بیان اینکه پروژه جاده سلامت نیز با ۱۵ میلیارد تومان اعتبار در این هفته آماده بهره‌برداری است، خاطرنشان کرد: این پروژه از سال ۹۸ آغاز و در حال حاضر فاز دوم این پروژه افتتاح می‌شود.

واحدیان با اشاره به اجرای پروژه مسیل هدایت آب‌های سطحی ادامه داد: پروژه هدایت آب‌های سطحی در بلوار فرهنگ به طول ۳۰۰ متر از سال گذشته با اعتباری بالغ‌بر دو میلیارد تومان آغاز و در سال جاری نیز با سه میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: پروژه کف‌سازی میدان جنوبی امامزادگان دوخاتون(س) با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و کف سازی کوچه نشاط تا مسجد آقابزرگ با شش میلیارد تومان اعتبار نیز در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار شهرکرد با اشاره به ضرورت افزایش سرانه ورزشی و ترویج فرهنگ ورزش در بین جوانان و نوجوانان بیان کرد: در همین راستا همزمان با هفته دولت زمین چمن مصنوعی در حافظ شمالی با سه میلیارد تومان اعتبار به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع و در منظریه با اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان و به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع افتتاح می‌شود.

واحدیان با اشاره به بهره‌برداری از سه غرفه در آرامستان بهشت رحمت ادامه داد: سه غرفه شامل گل فروشی، سنگ تراشی و تشریفات با مجموعاٌ مساحت ۱۰۲ مترمربع و با اعتبار یک میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به نصب شش ایستگاه دوربین نظارتی در شهرکرد تصریح کرد: دوربین‌های نظارت تصویری با سه میلیارد تومان اعتبار با هدف کنترل وضعیت ترافیک معابر و تقاطع‌های پرتردد و پرخطر سطح شهر نصب شده است.

شهردار شهرکرد خاطرنشان کرد: افتتاح مرکز آموزش شهروندی ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار، تولید ۳۵ تن آسفالت ۶۰ میلیارد تومان و تجهیز ساختمان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد با یک میلیارد تومان اعتبار از دیگر پروژه‌های این شهرداری در هفته دولت است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ۱۷ پروژه در شهرکرد افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *