اختصاص ۲ دستگاه دیالیز جدید به بخش همودیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: اختصاص ۲ دستگاه دیالیز جدید به بخش همودیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا

ایسنا/گیلان مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا گفت: تعداد دو دستگاه دیالیز ATF ایرانی جدید مدل ۱۰۲۲ با هدف ارائه خدمات بهتر به بیماران، به بخش همودیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا اختصاص یافت.

دکتر سید حسین احمدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه با مساعدت ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان تعداد دو دستگاه دیالیز جدید برای بیماران دیالیزی تحویل بیمارستان شهید بهشتی آستارا شد، اظهار کرد: هر کدام از این دستگاه ها به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان می‌باشد که با اضافه شدن این دو دستگاه تعداد کل دستگاه‌های دیالیز در آستارا به ۱۶ دستگاه رسید و همگی در مدار خدمت رسانی به مراجعین قرار دارند.

وی با بیان اینکه با حضور تیمی متشکل از مهندسین فنی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، آماده سازی پروژه های قابل افتتاح شبکه بهداشت ودرمان آستارا بررسی شد، افزود: تیمی متشکل از مهندسین دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان از نزدیک فرایند عملیات ساختمانی دو پروژه مرکز جامع سلامت شهری و روستایی عباس آباد و کلینیک ویژه تخصصی شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.

احمدی با اشاره به اینکه پروژه عباس آباد جزو پروژه های محرومیت زدایی و پروژه کلینیک تخصصی جزو پروژه های ملی محسوب می شود، بر اهمیت افتتاح آن در هفته دولت نیز تاکید کرد.

اختصاص ۲ دستگاه دیالیز جدید به بخش همودیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا

مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا با اشاره به بازدید اخیر خود از بخش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی آستارا و واحد تزریقات خدمات سرم تراپی که به بخش خصوصی واگذار شده است، با تاکید بر تکریم ارباب رجوع، از زحمات شبانه روزی پرسنل بخش اورژانس و واحد تزیقات و سرم تراپی تشکر و خواستار سرعت بخشیدن به کلیه خدمات قابل انجام در بخش اورژانس و عدم ارجاع بیماران به خارج از بخش و جلوگیری از ایجاد نارضایتی شد.

وی تصریح کرد: پیگیری های لازم برای رفع کمبودهای درمانی شهرستان مرزی بندر آستارا در حال انجام است.

به گزارش ایسنا، دیالیز یک روند درمانی است که با استفاده از یک دستگاه، عمل فیلتر کردن و پاک کردن خون انجام می‌شود. مجموعه بهداشت و درمان شهرستان آستارا با هشت مرکز بهداشتی، یک بیمارستان ۱۰۴ تختخوابی به نام شهید دکتر بهشتی، یک مرکز شبانه روزی در شهر لوندویل و ۲۳ خانه بهداشت با بیش از ۵۰۰ نفر پرسنل به مردم این شهرستان مرزی استان گیلان خدمات ارائه می دهند.

اختصاص ۲ دستگاه دیالیز جدید به بخش همودیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « اختصاص ۲ دستگاه دیالیز جدید به بخش همودیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *