تایید نهایی ۱۶۱ متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان نیر

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: تایید نهایی ۱۶۱ متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان نیر

ایسنا/اردبیل مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۶۹۷ متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان نیر ثبت کننده داشتیم که از بین آنها ۱۶۱ متقاضی مورد تایید نهایی و حائز شرایط شدند.

محبوب حیدری ۲۹ مرداد در بازدید از پروژه های در حال اجرای حوزه راه و شهرسازی شهرستان نیر که با حضور جمعی از مسئولین استانی انجام شد اظهار کرد: ساختمان دولت شهرستان نیر با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد در صورت تامین اعتبار لازم تا پایان سالجاری تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

حیدری بیان کرد: پروژه کمربندی جنوبی شهرستان نیر و احداث باند دوم محور نیر – سراب توسط شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور در حال اجرا می باشد.

وی همچنین وضعیت پروژه های در دست اجرا، ساختمان های دولتی به احداث ساختمان دولت شهرستان نیر اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی احداث این ساختمان با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد می باشد و با توجه به مطالبات پیمانکار در صورت تامین اعتبار لازم، تا پایان سال جاری تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین ۲۱۰ واحد مسکونی در شهرستان نیر خبر داد و افزود: در این شهرستان ۶۹۷ نفر متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کننده داریم که پس از بررسی های لازم ۱۶۱ متقاضی تایید نهایی و حائز شرایط شناخته شدند.

حیدری اظهار کرد: تعداد ۶۰ واحد اجرای اسکلت و دیوار چینی واحدها با ۴۴ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا بوده و ۶۰ واحد دیگر توسط بنیاد مسکن استان در این شهرستان در حال اجرا می باشد و مقرر شد بنیاد مسکن استان اردبیل عملیات اجرایی احداث این واحدها را تسریع بخشند.

وی گفت: تاکنون ۱۲۷متقاضی نسبت به واریز وجه آورده بالای۴۰میلیون تومان اقدام نموده اند و با توجه به قرارداد ساخت۱۲۰ واحد منعقد شده با پیمانکار، قرارداد ارائه تسهیلات ساخت ۶۰ واحد جهت دریافت وام به بانک معرفی شده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « تایید نهایی ۱۶۱ متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان نیر » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *